Praca poprzez agencję

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Praca poprzez agencję

Post autor: Motorowa »

Witam serdecznie,
czy udało Wam się kiedyś znaleźć zatrudnienie poprzez współpracę z jakąś agencją pracy? Czy warto Waszym zdaniem wysłać CV do agencji Poland Workfrce na stronie https://polandworkforce.com/praca/formu ... oszeniowy/? Czy rzeczywiście mogą oni pomóc w znalezieniu zatrudnienia?
Awatar użytkownika
soft
Posty: 80
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:36

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: soft »

Można też zarabiać przez internet. Możliwości zarobku przez internet jest naprawdę całe mnóstwo. Polecam pomysł na biznes w domu forum https://make-cash.pl, tam można się naprawdę wiele dowiedzieć na ten temat. Te opcje są sprawdzone i nie mamy tutaj nic do stracenia.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: kadiff »

Mnie przestało interesować pracowanie na etacie kilka lat temu więc zdecydowałem się na założenie własnej firmy i okazuje się, że to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć! Teraz zatrudniam około 10 osób i biznes z dnia na dzień kręci się coraz lepiej. Ostatnio również trafiłem na stronę http://esd24.pl/ gdzie jest poruszany ciekawi temat bezpieczeństwa w pracy i zdecydowałem się na zakup mat esd. Jezeli nie orientujecie sie co to jest to u nich na blogu są wszystkie informacje na ten temat ;)
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Kazika »

Ja myślę, że przez agencję to różnie bywa. Na przykład moja koleżanka została oszukana. Zdecydowanie lepsza chyba jest praca bez pośredników. Zwłaszcza że nie ma być to zatrudnienie na stałe, tylko na jakiś okres. Można sobie przeczytać, jak wygląda taka praca na tym ciekawym blogu https://helphoo.com/pl/ . Chociażby po to, żeby wiedzieć, jak szukać pracodawców w i jakimi cechami trzeba się odznaczać, aby Cię zatrudnili.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: juzyna »

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, gdzie danej pracy szukasz. Moim zdaniem szykanie pracy za granicą na własną rękę jest ryzykowne. Lepiej szukać jej w sprawdzonych lub polecanych miejscach. Jeśli chodzi o Niemcy i pracę w charakterze opiekuna osób starszych, to warto zapoznać się ze stroną http://bravecare.pl . Znaleźć tam można wszelkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: kapka »

Mnie się udało samej zdobyć bardzo dobrą pracę z której jestem zadowolona pod każdym względem. Ale wcześniej zadbałam o cv i swoje doświadczenie odbywając płatny staż https://www.randstad.pl/program-stazowy/# . Dzięki temu poznałam różne cenne wskazówki które mogę wykorzystywać na co dzień
Awatar użytkownika
drako9
Posty: 114
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:52

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: drako9 »

Jeśli chodzi o pracę za granicą dobrze jest orientować się w kwestii jaką są podatki. Koniecznym jest by być w temacie i dowiedzieć się jak wygląda zwrot podatku i jakich formalności należy dopełnić. Warto jest zapoznać się z tematem, tak by nie być zaskoczonym. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec możecie przeczytać na ten temat.
kamikami

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: kamikami »

Dobra agencja https://leasingteam.pl/ oraz pracujący w niej specjaliści, też potrafią znaleźć nam naprawdę dobrą posadę. Jak pokazują statystyki, rynek pracy nadal potrzebuje spore ilości pracowników. Szczególnie są to pracownicy posiadający wysokie kompetencje oraz umiejętności, to profesjonalna pomoc. Dziś rekrutacja z punktu widzenia pracodawcy, prowadzona samodzielnie, bardzo rzadko jest opłacalna.
julkaa

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: julkaa »

Innym godnym rozważenia wyborem jest kalkulator leasingowy . Osobiście niedawno natknęłam się na tę ofertę i uważam, że ma ona wiele korzyści do zaoferowania. Może to być zatem dobry wybór.
Gruz

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Gruz »

Aby zwiększyć motywację swojej załogi, warto wprowadzić system nagród i uznania za osiągnięcia. Przemyślane systemy premiowe mogą znacząco wpłynąć na zaangażowanie pracowników. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://nysainfo.pl/jak-podniesc-motywa ... e-sposoby/ gdzie znajdziecie ciekawe pomysły na motywacyjne systemy premiowe.
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 119
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: wladek »

Też uważam, że to najlepsze rozwiązanie. A co do samej agencji pracy tymczasowej, to dobrym wyborem będzie MG Solutions. Zapewniają legalne zatrudnienie, więc o nic nie musicie się martwić.
majaa

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: majaa »

Ostatnio rozważałem możliwości wykorzystania platformy dostępnej na stronie https://cashdirector.com/ . Wydaje się, że jest to doskonałe narzędzie do usprawnienia procesu zarządzania finansami. Jego intuicyjna obsługa sprawia, że nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy mogą łatwo korzystać z różnorodnych funkcji oferowanych przez tę usługę.
Indi

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Indi »

Kluczowe dla sukcesu każdej firmy jest efektywne zarządzanie talentami, w tym szybkie wdrożenie nowych pracowników. Aplikacja na https://gamfi.com/pl/ dostarcza narzędzi, które ułatwiają ten proces, oferując dostosowane do potrzeb firmy moduły szkoleniowe i narzędzia integracyjne.
Mikser

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Mikser »

Z myślą o firmach z różnych sektorów, oferujemy usługi rekrutacyjne na różnych poziomach, od stanowisk początkowych po wyższe kierownicze. Nasz zespół ekspertów HR dokłada wszelkich starań, aby zapewnić skuteczną i szybką rekrutację, co przekłada się na sukces naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami na https://leasingteam.pl/ gdzie znajduje się więcej informacji na temat naszego podejścia i metod pracy.
Piskorz

Re: Praca poprzez agencję

Post autor: Piskorz »

Elastyczność w pracy jest szczególnie korzystna w obliczu globalizacji i pracy zespołowej na różnych strefach czasowych. Przykłady, jak elastyczny model pracy wspiera międzynarodową współpracę, znajdują się na https://www.infostaff.com.pl/dlaczego-e ... dycyjnego/ i pozwala to na bardziej efektywne zarządzanie projektami i komunikację między zespołami z różnych części świata.
ODPOWIEDZ