Przegląd systemów ppoż

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
robinson
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:57

Przegląd systemów ppoż

Post autor: robinson »

Co ile czasu powinno się wykonywać przegląd systemów ppoż? Czy jest to gdzieś ustawowo określone, czy też wynika to z zaleceń instalatora? Chcemy stworzyć u siebie taki system, jednakże nasza wiedza w tym zakresie jest bardzo nikła. Chcielibyśmy skorzystać z usług http://comfortsystems.pl, bo jest to jedna z bardziej polecanych firm w okolicy.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2020, 16:08

Re: Przegląd systemów ppoż

Post autor: firt »

Najlepiej nawiązać współpracę z firmą, która zadba o wszystkie przeglądy i będzie pilnowała terminów. Dlatego my korzystamy z usług firmy Pirotoks z Katowic https://pirotoks.com.pl/realizacje/nasze-uslugi/. Oni są bardzo rzetelni, znają się na tym co robią, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Dodatkowo prowadzą u nas także szkolenia ppoż i tu też spisują się super.
bęlman

Re: Przegląd systemów ppoż

Post autor: bęlman »

Jeżeli rozglądacie się za nowymi systemami i wyposażeniem przeciwpożarowym to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.gasnice-chelm.pl/ Jest to sprawdzona firma z Chełma, która zajmuje się sprzedażą produktów tego typu. W ich ofercie znajdziecie między innymi czujniki przeciwpożarowe, czujniki dymu i czujniki czadu.
sławek kosyra

Re: Przegląd systemów ppoż

Post autor: sławek kosyra »

Podczas przeglądu ppoż czyli systemu sygnalizacji pożaru koniecznie trzeba sprawdzić ważność gaśnic. Gaśnice proszkowe mają, krótszą datę ważności niż gaśnice śniegowe. Po 5 latach trzeba już je wymienić albo oddać do remontu. Ja wole dopłacić i kupić gaśnice CO2 a potem dłużej mieć spokój.
ODPOWIEDZ