rehabilitacja - rejestracja online?

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: KasiaP »

Rejestrowaliście się kiedyś do ortopedy online? Jestem z okolic Krakowa i szukam dobrego lekarza a nie mam czasu ani siły (kontuzja nogi) żeby iśc osobiście do przychodni na zapisy. Znalazłam taką stronę http://www.rehabilitacje.org/ gdzie mozna sie umowic na wizyte. Ktos moze z Was z niej korzystal juz?
Awatar użytkownika
pasiak
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:53

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: pasiak »

Ja bardzo często korzystam z możliwości internetu, zwłaszcza jeśli chodzi o lekarzy i zabiegi. Ostatnio znalazłam bardzo fajne centrum medyczne, co prawda prywatne ale wiadomo jak to jest z wizytami na ubezpieczenie. Dlatego wolę chodzić prywatnie. Ostatnia wizyta którą odbyłam była w sprawie mojego kręgosłupa i byłam u neurochirurg gdańsk. Czasem warto nawet pojechać do innego miasta by mieć wizytę u najlepszego specjalisty. A tak właśnie takich mają
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: robix »

A tutaj https://rehab-gdansk.pl/sollux/ już zaglądaliście? Jest tam namiar gabinet, który oferuje rehabilitację również w domu. Na stronie macie komplet informacji na temat zakresu usług. Na blogu znajdziecie wiele ciekawych porad. Warto zawsze korzystać z pomocy profesjonalnych gabinetów, gdzie przyjmują osoby z doświadczeniem.
wiaż

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: wiaż »

Jeżeli chodzi o leczenie kręgosłupa lędźwiowego to moim zdaniem warto oddać się w ręce specjalistów, którymi niewątpliwie są lekarze z kliniki formgl.pl. Zajmują się ortopedia i neurochirurgią, więc pewnością wam pomogą z Waszymi problemami. Moim zdaniem, to bardzo dobra klinika.
małek

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: małek »

Jeśli od dawna towarzyszą wam bóle, to uważam iż warto zastanowić się na poważnie nad rehabilitację. Udało mi się znaleźć świetną placówkę, gdzie pomogli mi świetni fizjoterapeuci. Polecam zajrzeć: http://rehapro.com.pl . Do każdego z pacjentów podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem.
Łania29

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: Łania29 »

W naszej przychodni, gdzie mamy też gabinet rehabilitacyjny zauważyłam ostatnio duże zmiany w funkcjonowaniu placówki. Dokumentacja medyczna nie jest już prowadzona w formie papierowej a prowadzona jest elektroniczna dokumentacja medyczna .To wszystko dzięki nowej aplikacji, która umożliwia takie działanie - to olbrzymie ułatwienie w pracy dla obsługi przychodni i lekarzy a także dla pacjentów.
jakoś

Re: rehabilitacja - rejestracja online?

Post autor: jakoś »

No jasne, że jest to możliwe, nawet nie ma co się wymigywać. Wystarczy [urk=https://www.rsqphysio.com/post/bezpiecz ... -to-dobrze]archiwum dokumentacji medycznej[/url] założyć i dzięki temu po prostu zdecydować się na to, co ma sens. Moim zdaniem nie ma to jak szukanie właśnie takich możliwości, a wy jak uważacie?
ODPOWIEDZ