Rehabilitacja

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Rehabilitacja

Post autor: KasiaP »

Gdzie chodzicie na rehabilitację i rezonans w razie potrzeby? Wedlug mnie w Krakowie jest wielu dobrych specjalistów, którzy mogą postawić każdego na nogi jak np dr Więcek Rejestracja odbywa się np tutaj http://www.rehabilitacje.org/ co znacznie przyspiesza proces zapisywania się i wizyty w wybranym gabinecie specjalistycznym oraz na rezonans.
Awatar użytkownika
robinson
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:57

Re: Rehabilitacja

Post autor: robinson »

Jest kilka ośrodków, gdzie warto zapisać się na rehabilitacje. Warto też zastanowić się nad tym, jak to zrobić, by rehabilitacja była jak najbardziej optymalna. Sporo osób stosuje olejek CBD 5%, by zmniejszyć dolegliwości bólowe. Środek ten też jest traktowany jako suplement diety, co też może się przyczynić do wzrostu wydajności.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: Rehabilitacja

Post autor: naruto »

Myśląc, czy zapisując się na rehabilitację , należy przede wszystkim pomyśleć o tym, czy mamy odpowiednio dużo sprzętu i wszystko, co potrzebne, by z niej korzystać. Oczywiście część sprzętów możemy odkupić, ale na niektóre musimy niestety zapracować. I całkiem nowe kupić w sklepach takich jak https://www.x-reh.pl/sprzet-rehabilitacyjny.html . Wcale dużo nie zapłacimy, ale co swoje mamy, to mamy.
ODPOWIEDZ