Rehabilitacja

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Rehabilitacja

Post autor: KasiaP »

Rejestrowaliście się kiedyś do ortopedy online? Jestem z okolic Krakowa i szukam dobrego lekarza a nie mam czasu ani siły (kontuzja nogi) żeby iśc osobiście do przychodni na zapisy. Znalazłam taką stronę http://www.rehabilitacje.org/ gdzie mozna sie umowic na wizyte. Ktos moze z Was z niej korzystal juz?
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2019, 15:44

Re: Rehabilitacja

Post autor: Janina »

Zależy też czego dotyczy ta rehabilitacja, bo ja mam taki problem głównie, że niestety nie trzymałam moczu po ciąży. Dlatego udałam się do szpitala mazovia i własnie tam mi doradzili najpierw cwiczenia i inne metody, jakby nie przeszło to oczywiscie zabieg, ale obyło się bez zabiegów tak dobrych lekarzy tam mają
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Rehabilitacja

Post autor: kapar13 »

Dobrze wybrane i dopasowane produkty urologiczne są w stanie pomóc w problemie nietrzymania moczu. Każda osoba zmagająca się z tego rodzaju kwestią, na pewno wie jak trudno jest zgłosić się po pomoc i znaleźć ją w odpowiednim miejscu. Jeśli więc szukasz dla siebie jak najlepszego miejsca, zachęcam do zajrzenia na stronę https://inkontynencja.eu/ gdzie trafisz na wszystko czego potrzebujesz w tym zakresie.
CieślikF

Re: Rehabilitacja

Post autor: CieślikF »

Rehabilitacja to dobry sposób na podreperowanie naszego zdrowia.Konkretnie chodzi o nasze możliwości ruchowe , które dzięki zabiegom są po prostu większe. W mojej placówce medycznej, do której uczęszczam zauważyłam ostatnio dość sporą zmianę. Otóż wprowadzono tam elektroniczne zarządzanie dokumentacją medyczną. Bardzo usprawniło to pracę placówki medycznej a i dla pacjentów jest to dużym udogodnieni., kiedy na przykład potrzebujemy historii leczenia dla zakładu ubezpieczeniowego.Wystarczy wydruk i gotowe.
Awatar użytkownika
Doubler
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Rehabilitacja

Post autor: Doubler »

Są takie urazy, które wymagają odpowiedniego zabiegu oraz dalszej rehabilitacji. Często dotyczą one stawów i o jednym z takich zabiegów można poczytać na https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... barkowego/. Warto podjąć się leczenia, bowiem takie urazy mogą w przyszłości być niezwykle uciążliwe.
ODPOWIEDZ