Rehabilitacja

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Dżesi

Rehabilitacja

Post autor: Dżesi »

Znacie jakichs dobrych ortopedow do ktroych chodzi na leczenie w razie potrzeby? Ja np ostatnio miałam problemy z kolanami i nie mogłam biegać. Zarejestrowałam się na wizytę u Pana Rafała Więcka ,który artroskopię kolan i jest już lepiej. Bardzo doświadczony lekarz, polecam. http://www.rehabilitacje.org/
tębrys

Re: Rehabilitacja

Post autor: tębrys »

Znalezienie porządnej placówki rehabilitacyjnej, w której otrzymamy profesjonalną pomoc jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić http://fizjo-logic.pl/ Jest to bardzo dobra placówka fizjoterapeutyczna i rehabilitacyjna, która znajduje się pod Opolem.
bęryś

Re: Rehabilitacja

Post autor: bęryś »

Warto uważnie rozejrzeć się za jak najlepszą placówką rehabilitacyjną. Jeżeli mieszkacie w okolicach Tarnowa to polecam wam zgłosić się do http://www.centrumnarzaduruchu.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:18

Re: Rehabilitacja

Post autor: ectatend »

Polecam udać się do fizjoterapia bielany warszawa i sprawdzić ich usługi. Najlepiej jest jeszcze przed pójściem do specjalisty sprawdzić opinie o nim.
tatuś

Re: Rehabilitacja

Post autor: tatuś »

Warto też pomyśleć o rehabilitacji w domu - oczywiście po konsultacji z lekarzem. Dla osób starszych czy po ciężkich kontuzjach bardzo dobra jest ta oferta tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tline.html Jest to bieżnia dostosowana do rehabilitacji, odpowiednio zabazpieczona, poręcze po bokach, pas z przodu i schodki antypoślizgowe. Wszystko to zapewnia komfort i bezpieczeństwo osobie ćwiczącej. Bieżnia o małej prędkości 0,3km/h. Idealne rozwiązanie dla wszystkich grup wiekowych, osób w okresie rekonwalescencji, rehabilitacji.
kaśka

Re: Rehabilitacja

Post autor: kaśka »

Ja też mam spore problemy z kręgosłupem od wykonywania pracy siedzącej, jednak lekarz powiedział, że jedyna opcja, to rehabilitacja w klinice http://www.rehabilitacje.org/ bardzo pomocne zabiegi i naprawdę dobrze wykonane.
Łukasz777

Re: Rehabilitacja

Post autor: Łukasz777 »

Prowadząc gabinet fizjoterapeutyczny zorientowaliśmy się z zespołem ,że kontrolowanie dokumentacji i kontakt z pacjentami zaczynają przysparzać nam nie lada problemów. W porę okazało się ,że mamy do dyspozycji elektroniczne zarządzanie dokumentacją .Na początku dość nieufnie podchodziliśmy do tematu ale teraz nie wyobrażamy sobie pracy bez jego funkcjonalności.
ODPOWIEDZ