Rejestracja online - rehabilitacja

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Rejestracja online - rehabilitacja

Post autor: KasiaP »

Rejestrowaliście się kiedyś do ortopedy online? Jestem z okolic Krakowa i szukam dobrego lekarza a nie mam czasu ani siły (kontuzja nogi) żeby iśc osobiście do przychodni na zapisy. Znalazłam taką stronę http://www.rehabilitacje.org/ gdzie mozna sie umowic na wizyte. Ktos moze z Was z niej korzystal juz?
kaśka

Re: Rejestracja online - rehabilitacja

Post autor: kaśka »

Tez korzystałam z usług właśnie u http://www.rehabilitacje.org/ mają najlepsze i najbardziej solidne masaże i inne zabiegi. Rehabilitacja jest dość długotrwała na kręgosłup. Osobiście słyszałem, że na kręgosłup pomocne jest pływanie
Otóż

Re: Rejestracja online - rehabilitacja

Post autor: Otóż »

Ostatnio moja koleżanka potrzebowała pilnie skontaktować się z lekarzem, ponieważ dokuczał jej silny ból kolana. Na NFZ nie ma szans, żeby dostać się jakoś stosunkowo szybko, więc zgłosiła się po pomoc do CM Gamma na ul. Broniewskiego 3 w Warszawie. Tam bardzo profesjonalnie się nią zajęli, zlecili wykonanie konkretnych badań i w niedługim czasie postawili poprawną diagnozę. Myślę, że warto rozwazyc to miejsce, jeżeli oczekujecie od lekarzy ogromnej wiedzy i doświadczenia.
ODPOWIEDZ