reklama dla firmy

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Chcę rozpocząć współpracę z firmą od marketingu internetowego. Mam firmę w Legionowie i znalazłem to https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-legionowo/. Zachęcona chciałabym wprowadzić pozycjonowanie lokalne i właśnie przeprowadzić ten audyt https://wypozycjonowanie.pl/audyt-seo/, żeby wiedzieć, co trzeba poprawić na naszej stronie. Na co należy zwrócić uwagę dodatkowo, macie jakieś własne doświadczenia?
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: reklama dla firmy

Post autor: kapka »

Moja współpraca z agencją reklamową https://afisz.com.pl/ już dawno nastąpiła i nie przewiduję, żeby coś się w tej sytuacji zmieniło. Moja firma się non stop rozwija, dlatego potrzebuje promocji i dobrze dobranej reklamy którą na szczęście mam zapewnioną. Dzięki temu klientów u mnie nie brakuje, a jeśli ktoś z was szukałby dobrych specjalistów to śmiało możecie się do nich zgłosić.

iwona wierzbicka hashimoto
Ćwiek

Re: reklama dla firmy

Post autor: Ćwiek »

Jak najbardziej jeśli chcemy cały czas nasza firmę rozwijać to ja jestem zdania, że bardzo ważna jest reklama i myślę, że właśnie pozycjonowanie danej strony jest czymś istotnym. Jeśli chcesz wiedzieć jak się pozycjonuje stronę dewelopera to kliknij tutaj gdyż właśnie w tym artykule bardzo dobrze to wytłumaczono.
jużyna

Re: reklama dla firmy

Post autor: jużyna »

Reklama firmy to w obecnych czasach podstawa. Nie ma innej możliwości wybicia się i pokazaniu potencjalnym klientom że istniejemy. Konieczna jest dbałość o swoją widoczność. Taka reklama musi jednak prowadzona być w sposób profesjonalny. Szukając jakiegoś speca w tym temacie natrafiłam na https://piotrpolok.pl/ . Jak się szybko okazało Pan Piotr naprawdę zna się na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy.
Patryśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Patryśka »

jużyna pisze: ↑05 wrz 2021, 10:15 Reklama firmy to w obecnych czasach podstawa. Nie ma innej możliwości wybicia się i pokazaniu potencjalnym klientom że istniejemy. Konieczna jest dbałość o swoją widoczność. Taka reklama musi jednak prowadzona być w sposób profesjonalny. Szukając jakiegoś speca w tym temacie natrafiłam na https://piotrpolok.pl/ . Jak się szybko okazało Pan Piotr naprawdę zna się na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy.
To prawda, reklama w sieci jest w dzisiejszych czasach podstawą. W Internecie można znaleźć oferty wielu różnych agencji się tym zajmujących, ale jak wybrać najlepszą? Gdy ja szukałam firmy od reklamy, polegałam na poleceniach znajomych i tym sposobem trafiłam na GreenWeb. Na ich stronie można zaleźć wiele ciekawych artykułów, np. o cross sellingu, czy linkowaniu wewnętrznym https://www.greenweb.pl/linkowanie-wewnetrzne-w-seo/
karol22223ąąą

Re: reklama dla firmy

Post autor: karol22223ąąą »

Moja firma ma bardzo dobre reklamy i to na pewno jest bardzo dobrze. O tym wątku na pewno powiem mojemu znajomemu i jego ten wątek na pewno bardzo zainteresuje.
_____________________________________________________________________
maść na popękane naczynka na twarzy
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: reklama dla firmy

Post autor: pomarka »

Różnych form reklamy próbowałam, ale najbardziej korzystny dla mnie okazał się marketing internetowy. Rozpoczęłam nawet współpracę z agencją https://mwp.org.pl/ która to świetnie się spisuje bo każda ich kampania jest sukcesem i moja firma dzięki temu zyskuje nowe zamówienia jak i ogólnie promocję wśród klientów.
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: reklama dla firmy

Post autor: naleśnik »

A co powiecie na taką formę reklamy jak pozycjonowanie? Bo ja ogólnie to jestem mega zadowolona z takiej formy reklamy którą to realizuje dla mnie agencja https://czestochowapozycjonowanie.com.pl/ i nie ukrywam, że tak sobie świetnie dają radę iż z pewnością będziemy jeszcze na długo razem współpracować.
ODPOWIEDZ