serwis komputerowy

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Denisuś012333

serwis komputerowy

Post autor: Denisuś012333 »

Witam, macie problem ze swoim komputerem? Sprzęt zaczął się psuć i nie wiecie jak go naprawić? Na stronie http://www.kwupr.pl/serwis-naprawa-komputerow-slserwis/ znajdziecie serwis, który naprawi Wam komputer bez problemu. Może znacie inne serwisy również warte uwagi?
Awatar użytkownika
orto
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: serwis komputerowy

Post autor: orto »

No czasami naprawa już się nie opłaca. Ja przez lata zgromadziłam pół schowka starego sprzętu komputerowego, telefonów, itp. Wszystkiego tego pozbyłam się w tym roku, bo oddałam cały ten mój złom do skupu Ago Recykling w Warszawie http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/ofe ... omputerow/. Oni prowadzą recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz utylizacji części, których nie da się przerobić. Mają opłacalną ofertę, pracują oczywiście w pełni legalnie i są rzetelni, polecam ich serdecznie.
żaneta

Re: serwis komputerowy

Post autor: żaneta »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić https://sprawnykomputer.pl/firma-it/ . Pomogli mi już wiele razy. Z wielkim zaangażowaniem podchodzą do sprawy. Również jest możliwość pomocy zdalnej, więc naprawdę warto nawiązać z nimi współpracę. jest to najlepsza firma
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: serwis komputerowy

Post autor: bylejaki »

Ogólnie samo korzystanie z serwisu komputerowego jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli faktycznie jakaś usterka dotknie nasz komputer. Ja jestem zdania, że doskonałym miejscem jest serwis https://www.macforce.pl/ gdzie specjalizują się w naprawianiu sprzętu marki Apple.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: serwis komputerowy

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie https://gdata.pl/mobile-security-android
MarikaŚ

Re: serwis komputerowy

Post autor: MarikaŚ »

Ja mogę polecić dobry serwis komputerowy PC Craft z Krakowa https://www.pccraft.pl/kontakt . Firma oferuję profesjonalne i kompleksowe naprawy komputerów, laptopów i tabletów. Ja ostatnio zamówiłam u nich naprawę zalanego laptopa i powiem wam, że laptop dałam na straty ale słuchajcie udało się lapek działa !!!!!
Awatar użytkownika
motomyszy
Posty: 33
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:37

Re: serwis komputerowy

Post autor: motomyszy »

Komputery Apple, możemy serwisować również w MedicPhone https://medicphone.pl/naprawa-serwis-macbook/ , to ceniony serwis, głównie za tempo i jakość napraw. Możemy naprawić komputer, który się po prostu zepsuł lub został zalany. Wystarczy zadzwonić na numer serwisu, tam dowiemy się wszystkiego, procedura jest jasna i klarowana, bardzo szybko będziemy cieszyć się znowu, sprawnym komputerem.
ODPOWIEDZ