Stomatolog Lublin

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Stomatolog Lublin

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/ortodoncja,p25807491
Juliuś92

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Juliuś92 »

Według mnie porządny stomatolog powinien zainwestować w materiały wypełnieniowe. Z tego co widziałem to na stronie https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... amaty.html znajdziecie sklep, z którego można kupić takie produkty.
Żarówa

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Żarówa »

Kiedy regularnie chodzimy do stomatologa oraz ortodonty to jestem wręcz przekonany, że nic złego nam nie grozi i czujemy się zdrowsi wiedząc, że z naszymi zębami jest wszystko w porządku. Akurat ja już od pewnego czasu uczęszczam do ortodonty https://persdental.pl/ i jestem zdania, że warto jest się do tego specjalisty wybrać.
Eryś03

Re: Stomatolog Lublin

Post autor: Eryś03 »

Jeśli chodzi o stomatologa to uważam, że każdy powinien posiadać odpowiednie akcesoria. Z tego co widziałem to na stronie https://sklep.marrodent.pl/gutaperka-cybertech.html znajduje się sklep, z którego można kupić mnóstwo produktów między innymi gutaperki, które są przydatne w stomatologii.
ODPOWIEDZ