studnie głębinowe

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Deniś91

studnie głębinowe

Post autor: Deniś91 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Zastanawiam się która firma wykona studnie bielsko. Ciężko znaleźć w internecie firmę, która wykonuje tego typu rzeczy, dlatego też liczę na waszą pomoc. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie czy raczej nie mieliście styczności z takimi firmami?
boruś

Re: studnie głębinowe

Post autor: boruś »

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że też będziemy myśleć o studni. Wiecie, to zależy od faceta, a mu się co chwilę coś zmienia. Masakra jakaś. No, ale też rozważam sobie takie https://www.dambat.pl/pobierz.html pompy do studni. Może ktoś z Was ma rozeznanie, czy one naprawdę są takie fajne?
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: studnie głębinowe

Post autor: bylejaki »

Także brałem pod uwagę jeszcze inne rozwiązania, ale zdecydowanie studnia głębinowa okazała się tym najlepszym. Jeśli już faktycznie zdecydujemy się na wybór studni głębinowej to moim zdaniem warto jest od razu kupić zbiornik hydroforowy ocynkowany https://ogrody24.pl/zbiorniki-hydroforo ... ocynkowane który jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
łośsuperktoś

Re: studnie głębinowe

Post autor: łośsuperktoś »

Przy okazji wiercenia studni warto od razu myśleć o uzdatnianiu wody :) Nawet w przypadku studni głębinowych woda potrafi być bardzo zanieczyszczona i niezdatna do picia :( Jestem właścicielem właśnie takiej studni, ,musiałem zamontować specjalny system odżelaziający.

Po wykopaniu studni warto się zwrócić do kogoś, kto wykonuje analizy wody. Najlepszym wyborem będzie profesjonalna firma, która zajmuje się skomplikowanymi systemami uzdatniania do domu i przemysłu od wielu lat. Bardzo polecam firmę KLARSAN. Wykonują nawet samodzielnie analizę wody - wszystko kompleksowo! https://www.klarsan.pl/
ODPOWIEDZ