szkoła policealna

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Sławery2883

szkoła policealna

Post autor: Sławery2883 »

Cześć, zamierzacie pójść na studia? Które studia są przyszłościowe? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandydata.html mnóstwo kierunków i nie potrafie się zdecydować. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Jaki kierunek według was będzie dobrym wyborem?
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: szkoła policealna

Post autor: kapar13 »

Dobrą drogą jest wybranie takiej opcji, która umożliwi Ci pójście o krok dalej i postawi Ci wyzwanie. Możliwe, że studia zarządzanie Warszawa będą dobrym pomysłem dla każdego kto docenia jakość i dopracowanie pod wieloma względami i chcę uzyskać jeszcze więcej. Polecam zatem zajrzeć na stronę uczelni https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzadzanie/ i poznać wszelkie informacje.
szytił

Re: szkoła policealna

Post autor: szytił »

Musicie pamiętać o podręcznikach. Niestety niektóre książki bywają trudno dostępne. Ja zamawiam wszystkie z podręczniki z tej strony https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip. Jeszcze się nie zdarzyło by jakiegoś tytuły tam nie było. Polecam sprawdzić
martuś

Re: szkoła policealna

Post autor: martuś »

Moje dziecko chodzi do szkoły policealnej i ma naukę zdalną . Z tego powodu musiałam zakupić nowy laptop , wybrałam model HP ProBook 450 G7 8VU79EA z tego sklepu tutaj https://itnes.pl/ . W notebooku zastosowano 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5 .Pamięć cache układu ma pojemność 6 MB.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: szkoła policealna

Post autor: palczaki »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://bizneswkraju.pl/problemy-z-tarczyca/
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: szkoła policealna

Post autor: fiona »

Jest teraz sporo atrakcyjnych kierunków, które dadzą nam ciekawe i przydatne kwalifikacje oraz tytuł technika. Jeśli miałabym coś zaproponować to byłby to kierunek Technik Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i Instalator OZE. Takie zawody to przyszłość. Wiem, że Branżowa Szkoła I Stopnia „Elektroenergetyk” - Szkoła Partnerska Viessmann daje taką możliwość. Tutaj http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandyda ... ie-szkoly/ możecie dowiedzieć się dlaczego warto.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: szkoła policealna

Post autor: Motorowa »

Jeśli chcecie zadbać o własne wykształcenie i podnieść Wasze kwalifikacje, a tym samym mieć większe szanse na zdobycie dobrej pracy, to warto też zadbać o znajomość języków obcych. Co powiecie na to, aby zrobić sobie kurs języka angielskiego z certyfikatem? Z tego, co się orientuję, to takie kursy organizuje na przykład szkoła językowa Ling Team.
ODPOWIEDZ