Szkolenia sprzedażowe

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Daddy
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2019, 10:17

Szkolenia sprzedażowe

Post autor: Daddy »

Ktoś z Was prowadzi własną działalność gospodarczą? Mój kumpel poleca firmę zajmującą się szkoleniami sprzedażowymi, a mianowicie AkatConsulting https://akatconsulting.pl/oferta/skuteczna_sprzedaz/50 . Ostatnio miał problem z wprowadzeniem jednego produktu na rynek i właśnie dzięki szkoleniu znalazł szybko sposób na poradzenie sobie z tym problemem.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: Motorowa »

Mi udało się znaleźć takie szkolenie na trenera sprzedaży w ofercie firmy szkoleniowej Kar Group, a dokładniej na stronie http://kursy-edu.net.pl/kurs-trener-sprzedazy/. Jak widać, program takiego kursu jest bardzo interesujący, więc sądzę, że warto się na niego zapisać :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
driman
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:38

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: driman »

Byłem na kilku takich szkoleniach i zastanawiam się nad otworzeniem własnego sklepu internetowego.
Coś na wzór https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... emperaturo bardzo fajnie ten sklep jest zrobiony, łatwe menu nawigacyjne i nie ma problemu ze znalezieniem produktów, które akurat szukamy. Ile może kosztować wykonanie takiego sklepu internetowego Waszym zdaniem i komu to zlecić?
Awatar użytkownika
dobi
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:29

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: dobi »

Warto chodzić na takie szkolenia bo można się naprawdę dużo nauczyć. Polecam bloga https://kreatywna-edukacja.pl/ aby dowiedzieć się więcej :)
ODPOWIEDZ