Targi

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
gońkaweronka

Targi

Post autor: gońkaweronka »

Witam, jadę za 3 miesiąc na swoje pierwsze targi i zastanawiam się, jak się do nich przygotowac. Jako jako wystawca. Wiem, ze musze zainwestowac trochę w gadżety reklamowe, ale co najlepiej sprawdza się na takich targach? Ścianki reklamowe, ulotki, stojaki... ? Co polecacie?

Gosia
najaś

Re: Targi

Post autor: najaś »

Na takich eventach najłatwiej zwróci uwagę prezentacja multimedialna odnosnie działań rynkowych twojej firmy. Na pewno firma jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl wykona dla Ciebie prezentację na tak wysokim poziomie że będziesz bardzo zadowolony z efektu jaki osiągniesz na evencie.
Maraś

Re: Targi

Post autor: Maraś »

Na targach jest zawsze duża konkurencja. Wszyscy starają się żeby zapaść w pamięci potencjalnych klientów. Oprócz dobrze wykonanej ścianki wystawienniczej, warto pomyśleć o drobnych gadżetach reklamowych. My zawsze zamawiamy je w Regalo https://regalo.pl/. Mają duży wybór od notesów aż po odzież. Także dla każdego coś dobrego.
Dżony

Re: Targi

Post autor: Dżony »

Jak najbardziej ja również bardzo chętnie biorę udział w takich wydarzeniach i jestem jeszcze zdania, że niezwykle ważną opcją jest to aby mieć swoje stoisko targowe. W każdym razie bardzo fajną ofertę ma zawsze firma https://exposystemy.pl/ więc zachęcam was do sprawdzenia ich.
ODPOWIEDZ