Ubezpieczenie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Osee3074
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2020, 9:46

Ubezpieczenie

Post autor: Osee3074 »

Hej, Wiecie jak dobrze wybrać ubezpieczenie dla swojego samochodu? Mi parę razy nie udało mi się wybrać odpowiedniego, stąd moje pytanie. Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 95
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:14

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Marek22 »

Wybór ubezpieczenia jest bardzo trudny dlatego ja przy wyborze swojego postanowiłam skoryztsać z http://ehdiblog.pl/porady/na-co-zwrocic ... czenia-oc/ Bardzo mi pomogła ta strona ponieważ jestem teraz bardzo zaodwolona ze swojego ubezpieczenia. Polecam
Awatar użytkownika
heller.albert
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Ubezpieczenie

Post autor: heller.albert »

Ubezpieczenie samochodu jest kluczowe, warto sprawdzić porównywarki ofert, to ułatwia wybór.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 398
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Ubezpieczenie

Post autor: dankatargerjan »

Wiecie co to jest global invest ? To ubezpieczenie na życie z ufk, dające bogate możliwości pomnażania kapitału i jednocześnie ochronę ubezpieczeniową. Brzmi ciekawie prawda? Zajrzyjcie na stronę Vienna Life i dowiedźcie się więcej w tym temacie.
Awatar użytkownika
brendon68
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie

Post autor: brendon68 »

Kiedy wykupujesz wycieczkę w biurze podróży, otrzymujesz zwykle w cenie ubezpieczenie od operatora. Sprawdź jednak dokładnie, jaką ochronę Ci ono zapewnia. Zakres darmowych polis jest zazwyczaj bardzo mały, w umowie widnieje cała lista najróżniejszych wyłączeń odpowiedzialności i kiedy zdarzy się wypadek, często nie możesz liczyć na odszkodowanie.________________________________________
https://kalkulator.wakacyjnapolisa.pl/k ... E#/s/first
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Ubezpieczenie

Post autor: bylejaki »

Akurat kwestia ubezpieczeń jest bardzo szeroka i jestem zdania, ze warto jest wiedzieć co nieco więcej na ten temat. Właśnie dlatego jak ja czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/odwolanie-od-decy ... eczyciela/ to zdarzają się sytuacje, że należy się odwołać od decyzji ubezpieczyciela. Fajnie, że napisano jak możemy to zrobić.
Awatar użytkownika
avery.kuvalis
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 14:50
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ubezpieczenie

Post autor: avery.kuvalis »

Dobrze jest mieć wykupione ubezpieczenie, jest to ochrona finansowa w razie jakiegoś wypadku.
Awatar użytkownika
sarawu
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:29

Re: Ubezpieczenie

Post autor: sarawu »

Osee3074 pisze: ↑25 sie 2020, 14:38 Hej, Wiecie jak dobrze wybrać ubezpieczenie dla swojego samochodu? Mi parę razy nie udało mi się wybrać odpowiedniego, stąd moje pytanie. Z góry dzięki za pomoc
Tak się często zdarza. Samodzielny wybór dobrego ubezpieczenia pojazdu jest wbrew pozorom trudny. Jeśli szukasz AC, OC czy NNW odezwij się do Unilink - o tu https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod . To multiagencja ubezpieczeniowa co oznacza, że oferują polisy z różnych towarzystw. Ich doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednią polisę zarówno pod względem zakresu, jak i ceny.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Re: Ubezpieczenie

Post autor: motorynka »

Propozycji jeżeli chodzi o ubezpieczenie na pewno dostaniesz wiele. Firm na rynku też jest kilka jednak poczytaj może ofertę unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia mają ciekawe propozycje i nie wysokie składki ubezpieczeń.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Ubezpieczenie

Post autor: juzyna »

heller.albert pisze: ↑26 sie 2020, 19:18 Ubezpieczenie samochodu jest kluczowe, warto sprawdzić porównywarki ofert, to ułatwia wybór.
To prawda. Kiedyś odwiedzałam pewnego ubezpieczyciela w ich punkcie stacjonarnym w celu zakupu polisy OC i żałuję, że wcześniej nie znalazłam sobie porównywarki https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/. Wszystkie formalności załatwione są przez internet i o wiele taniej płacę za ubezpieczenie.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kapar13 »

Zakup odpowiedniego ubezpieczenia to przede wszystkim dopasowanie go do swoich potrzeb ale także korzystnej ceny. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz to czego potrzebujesz. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną opcję, postaw na porównanie OC dzięki https://www.damo.pl/sprawdzanie-porownanie-oc co na pewno ułatwi sprawę.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:32

Re: Ubezpieczenie

Post autor: karola2468 »

Szukacie ubezpieczenia OC? Sprawdźcie na stronę http://kompleksowaochrona.pl/ tutaj jest mnóstwo ofert od różnych firm ubezpieczeniowych, które możecie sobie porównać dzięki kalkulatorowi. Wszystko załatwicie przez Internet czyli szybko i bez wychodzenia z domu. Polecam bo ja korzystałam i jestem zadowolona że jest taka opcja.
jeżyna

Re: Ubezpieczenie

Post autor: jeżyna »

Moim zdaniem warto zainwestować nie tylko w te ubezpieczenie, które jest obowiązkowe. Warto także korzystać z ubezpieczeń dobrowolnych. Jednym z tych, które warto mieć to ubezpieczenie na życie. W razie naszej śmierci zdecydowanie trzeba zabezpieczyć swoich bliskich. Ja zanim zdecydowałam się na coś konkretnego prześledziłam sobie tą stronę https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ie/30.html . Będąc na stronie mogłam zarówno porównać oferty, jak i ceny. Dzięki temu można wybrać najkorzystniejsza dla siebie opcję.
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: Ubezpieczenie

Post autor: krzech »

Tak to się zgodzę. W zasadzie z tych obowiązkowych to tylko OC samochodu, ale sama posiadam dodatkowe ubezpieczenia na życie, a także zdrowie. Osobiście podczas wyboru ubezpieczenia polecam korzystać z rankingu https://www.mfind.pl/ , dzięki któremu można się zorientować w ofertach towarzystw ubezpieczeniowych
ODPOWIEDZ