Uprawnienia SEP

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:24

Uprawnienia SEP

Post autor: mczay »

Są tu jacyś elektrycy??? Gdzie odnawiacie uprawnienia SEP? Kończą mi się za pół roku i się już powoli zastanawiam jak tak będzie gdzie uda się kurs zrobić? Ta firma szkoleniowa co ostatnio u niej robiłem to już nie działa.
Awatar użytkownika
radosny12
Posty: 64
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:58

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: radosny12 »

W eMKa Szkolenia ja robiłem. Na https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ masz więcej informacji. Uprawnienia elektryczne przez nich wydawane są ważne również w krajach Unii Europejskiej. Mają sensowne ceny i teraz można nawet online przejść kurs. Także jak mam polecić to polecam. Szkolą bardzo dobrze, nie ma problemu potem ze zdaniem egzaminu. EMKa to sprawdzona firma szkoleniowa, ponad 10 lat działają na rynku. Kurs to koszt jakieś 300 zł plus dochodzi kwota za egzamin. U mnie w Warszawie przeprowadzają na pewno, we Wrocławiu też znajomy miał. Myślę, że w całej Polsce znajdziesz ich kursy. Terminarz jest na stronie.

c roxy
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Motorowa »

Jeśli chcecie zdobyć elektryczne uprawnienia SEP G1, musie najpierw zapisać się na specjalny kurs, na przykład na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/, a następnie przystąpić do egzaminu przed komisją egzaminacyjną. Jeśli uda się Wam go zdać, otrzymacie takie uprawnienia na 5 lat. Dzięki uprawnieniom SEP G1 będziecie mogli wykonywać zawód elektryka :)
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/testery-kolejnosci-faz
Sławomir

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje oraz porady związane z uprawnienia budowlane . Podczas przygotowań do mojego egzaminu sam skorzystałem z ich materiałów do nauki i polecam wszystkim zainteresowanym.
ODPOWIEDZ