Waga apteczna

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 56
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:55

Waga apteczna

Post autor: Kundzia »

Może bym tak rozwinęła swoją działalność na trochę szerszą? W końcu mam wykształcenie farmaceutyczne a prowadzę tylko sklep zielarski. Coraz więcej osób potrzebuje w naszej miejscowości leków i dodatkowa apteka z pewnością się przyda. Najważniejszy będzie zakup specjalistycznego wyposażenia i sprzętu. Choćby taka waga apteczna , która jest wyjątkowo potrzebna w aptece.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Waga apteczna

Post autor: bylejaki »

W sumie akurat takiej wagi ja nigdy nie potrzebowałem i tak się zastanawiam jak można ją wykorzystać w domu. Moim zdaniem świetnie na pewno sprawdza się ranking wag łazienkowych https://najlepszy-ranking.pl/wagi-lazienkowe/ i ja także się właśnie na taką wagę zdecydowałem. Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa, bo mogę kontrolować wagę mojego ciała.
bęrman

Re: Waga apteczna

Post autor: bęrman »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za wagą tego typu. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.axis.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta posiada szeroki wybór wag, które sprzedaje w całkiem niezłych cenach. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ