Wybór roweru

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Motomaniak
Posty: 88
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:24

Wybór roweru

Post autor: Motomaniak »

Chce kupić sobie w końcu jakiś bardziej profesjonalny rower. Zastanawiam się tylko jaki. Wiele osób mówi że ten testowany tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/tes ... viper_2019 będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem bo ma w sobie wszytko czego potrzebuje rowerzysta. Wy na czym jeżdzicie?
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Wybór roweru

Post autor: Motorowa »

Ja również bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem odpowiedniego dla siebie roweru. W końcu zdecydowałam się na zakup roweru holenderskiego gazelle, o którym mowa na stronie https://wygodnyrower.pl/rowery-marki/gazelle/. Rower jest komfortowy i wygodny, więc ani trochę nie żałuję podjętej decyzji ;)
Awatar użytkownika
florka
Posty: 124
Rejestracja: 03 sie 2019, 21:00

Re: Wybór roweru

Post autor: florka »

Z całą pewnością wybór roweru nie jest prosty. W końcu mamy mnóstwo modeli i rodzajów rowerów. Mnie przykładowo na stronie https://pmbike.pl/rowery-elektryczne-online spodobały się rowery elektryczne. Myślę, że zakupię sobie taki rower, bo nie specjalnie chce mi się robić większe dystanse. A tak to nie byłoby to dla mnie problemu.
Awatar użytkownika
Motofan
Posty: 79
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:28

Re: Wybór roweru

Post autor: Motofan »

Wybierając rower trzeba zwrócić uwagę na bardzo wiele rzeczy. Po za tym możesz też zobaczyć jakie akcesoria rowerowe są dostępne do twojego modelu. To też jest ważne bo może okazać się że akcesoria i cześci będą bardzo drogie.
ODPOWIEDZ