wyposażenie szkół

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Pieterś2893

wyposażenie szkół

Post autor: Pieterś2893 »

Hej, wiecie o tym, że jest coś takiego jak nauczanie lego? Na stronie https://mojebambino.pl/lego-education/ znajdziecie edukacyjne rozwiązania i system nauczania lego. Mieliście kiedyś z tym styczność? Szukacie takich produktów w sklepach online czy w sklepach stacjonarnych?
natuś

Re: wyposażenie szkół

Post autor: natuś »

Jeśli chodzi o wsparcie nauczania zdalnego, to na pewno warto sobie zerknąć na te stronę https://alstor.pl/news/wacom-wspiera-nauczanie-zdalne/ . Możecie tam sobie między innymi poczytać jakie aplikacje pobrać wacom - desktop center, aby efektywnie wykorzystać czas. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Myślę, że taka wiedza się przyda.
ewuś

Re: wyposażenie szkół

Post autor: ewuś »

A tutaj https://biurwa.pl/zeszyty-szkolne mieliście już okazję się rozejrzeć? Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy. Propozycji jest naprawdę wiele. Jest to sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Motorowa »

Na pewno w żadnej szkole nie może zabraknąć tablic do pisania. Ostatnio widziałam, że takie tablice - zarówno kredowe, jak i magnetyczne, można zamówić w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/. Ceny jak widać nie są tam wygórowane, więc wydaje mi się, że warto się tam rozejrzeć ;)
igor4443ewą

Re: wyposażenie szkół

Post autor: igor4443ewą »

Każda szkoła powinna być bardzo dobrze wyposażona. Takie jest moje zdanie i na pewno mojego zdania nigdy na ten temat nie zmienię. Dodatkowo o tym wątku powiem kumplowi.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
ODPOWIEDZ