żylaki

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Michał5

żylaki

Post autor: Michał5 »

Hej, nie macie pojęcia jak pozbyć się żylaków? Z tego co wiem to jest mnóstwo zabiegów z medycyny estetycznej, które pozwalają na pozbycie się żylaków. Np. na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/jak-poz ... em-cutera/ znajdziecie informacje o tym. Wiedzieliście coś na ten temat?
morella

Re: żylaki

Post autor: morella »

Idealne podkolanówki uciskowe na początek choroby żylakowej? Wielu z was pewnie stwierdzi, że takie nie istnieją, bądź bardzo ciężko jest je znaleźć. Nic bardziej mylnego, myślę, że idealne znajdziecie na https://kompresyjni.pl/pl/content/23-po ... -kompresji i na pewno spełnią wasze oczekiwania.
Poryć

Re: żylaki

Post autor: Poryć »

Na pewno warto sobie poczytać o tym jak medycyna estetyczna sobie obecnie radzi z takimi problemami - https://ecoandwell.pl/laserowe-zamykanie-naczynek/ może to jest rozwiązanie dla Ciebie?
Poryć

Re: żylaki

Post autor: Poryć »

Jeśli zastanawiasz się nad leczeniem to warto zainteresować się medycyną estetyczną, to artykuł o terapii laserowej na https://silesia24.pl/artykuly/szczegoly ... anie-37357 może rozjaśnić wiele kwestii. Warto dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje.
Bartłomiej

Re: żylaki

Post autor: Bartłomiej »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić ofertę profesjonalnej kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin - medycyna estetyczna wrocław legnicka . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Gosia

Re: żylaki

Post autor: Gosia »

Ważna jest kompresja! Trzeba nosić produkty uciskowe, to przynosi ogromną ulgę. Ja kupuję na www.przeciwzylakowe.pl Zawsze jestem zadowolona! Jest tam duży wybór dla kobiet i dla mężczyzn i co najważniejsze Panie pomagają dobrać odpowiedni produkt.
ODPOWIEDZ