antykoncepcja awaryjna

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
pochodna_stycznych
Posty: 58
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:58

antykoncepcja awaryjna

Post autor: pochodna_stycznych »

Czy ktoś z was korzysta z tego typu antykoncepcji ? Ja własnie mam zapasowe tabletki zamówione od https://wszystko-o-aborcji.pl dobrze się po nich czułam i nie jestem co wazne w ciazy :)
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: naleśnik »

Ja jeszcze nie byłam zmuszona stosować taką awaryjną antykoncepcję bo przyjmuję tabletki vines które mnie zabezpieczają przed ciążą. Uważam, że to jest znacznie lepsza opcja niż stosunki przerywane czy nawet używanie prezerwatyw.
maśka

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: maśka »

Można poszukać też odpowiedniego portalu, na którym zamówicie ereceptę. Ja właśnie zainwestowałam niedawno antykoncepcja online https://jpmedica.com naprawdę super sprawa. Szybko i konkretnie. . .
janiś

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: janiś »

Tutaj https://onlinerecepta.pl można skonsultować się z lekarzem i uzyskać pomoc. Przede wszystkim ważne jest to, aby szybko i skutecznie działać. Nie tylko otrzymacie tam poradę, ale również można uzyskać e-receptę. Pomyślcie o tym koniecznie. Takie rozwiązanie jest naprawdę godne uwagi. Na stronie jest wszystko dokładnie opisane.
Hańka

Re: antykoncepcja awaryjna

Post autor: Hańka »

pochodna_stycznych pisze: ↑09 lip 2020, 21:30 Czy ktoś z was korzysta z tego typu antykoncepcji ? Ja własnie mam zapasowe tabletki zamówione od https://wszystko-o-aborcji.pl dobrze się po nich czułam i nie jestem co wazne w ciazy :)
W razie zajścia w niechcianą ciążę można ją legalnie usunąć do 3 miesiąca w Czechach np w klinice Stonava, która jest zaraz przy granicy polsko-czeskiej.
ODPOWIEDZ