Dbanie o przyszłość

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Dbanie o przyszłość

Post autor: motorynka »

W jakiś sposób zadbaliście o swoją przyszłość? W jaki sposób inwestujecie i oszczedzacie ? Mnie interesuje bezpieczne inwestowanie i oszczędzanie częstochowa . W końcu w ten sposób moge zapewnić sobie bezpieczną przyszłość
Awatar użytkownika
Walczak
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:39

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Walczak »

Wspaniale można zadbać o przyszłość, na przykład kupując nieruchomość pod wynajem. Sama podjęłam taką decyzję i jestem bardzo zadowolona. W dodatku deweloper, od którego zdecydowałam się nabyć dom, wykazał się bardzo dużym doświadczeniem i dokładnością wykonania. Firma Lokum Invest z Krakowa zaoferowała mi budynek z ogrodem z inwestycji River park. Piękna lokalizacja, świeże powietrze i bardzo łatwy dojazd do centrum miasta.
Awatar użytkownika
Bond
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2019, 17:13

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Bond »

Ja postanowiłem zaufać w tym temacie fachowcom. Zabezpieczyłem nie tylko siebie i rodzinę, ale pomyślałem także o racjonalnejemeryturze. W dzisiejszych czasach nie wiadomo, co przyniesie następny dzień, dlatego temat ten uznałem za priorytetowy.
Awatar użytkownika
Cyklista
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2019, 20:12

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Cyklista »

Warto oszczędzać lub pomnażać pieniądze by mieć kapitał na przyszłość. Dla siebie albo dla dzieci. Można robić nadgodziny, inwestować w biznesy czy grać w zakłady internetowe. Droga zależy od efektów i naszego zaangażowania.
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 136
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kasika »

Inwestowanie w nieruchomości to bardzo dobre rozwiązanie ale zanim zakupi się taka nieruchomość warto wykonać ekspertyzę budowlaną. Polecam taką firmę http://www.mpexpertbud.pl/ z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekspertyz i przeglądów okresowych. Mając taką ekspertyzę wiemy że nie kupujemy kota w worku.
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: ukaja »

Moim zdaniem inwestowanie w nieruchomości to jak najbardziej dobry i opłacalny biznes. Na giełdzie na bym się nie odważyła inwestować, to trzeba się jednak znać. A mając dwa mieszkania w Warszawie to tam na wynajem zawsze się znajdą chętni. Puste nie stoją. Do tego od dłuższego czasu korzystam z usług Per modum, oni zarządzają najmem moich nieruchomości. To też trzeba mieć czas, chociażby na dopilnowanie wszystkiego. A tak oni robią to w moim imieniu, to bardzo wygodna opcja.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kozi44 »

Jeśli jednak dla kogoś bardziej interesujące byłoby mieszkanie w Lublinie , to tutaj macie świetną inwestycję: http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ - myślę, że w takim miejscu każdy chciałby mieć swój kąt. To bezpieczne osiedle,idealne do rodzin z dziećmi.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Bodzio12 »

Jezeli szukacie mieszkania w Trójmieście to polecam Wam https://www.hossa.gda.pl/ - moim zdaniem bardzo dobra oferta.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: juzyna »

Dbanie o przyszłość to także dbanie o rozwój swojej firmy. Obecnie jest sporo narzędzi dostępnych na rynku, które warto wdrożyć. Jednym z tych, nad którym warto się zastanowić bez wątpienia będzie oprogramowanie. Ma ono za zadanie pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Takie rozwiązania wdraża się obecnie w wielu różnych branżach. Można spotkać się z nim nawet w przychodni lekarskiej, gdzie oprogramowanie medyczne medchart pozwala między innymi na prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej, generowanie dokumentów, karty wizyty czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, dzięki czemu coraz mniej ich wypada. To tylko nieliczne z zalet, jakie posiada taki program.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 398
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: dankatargerjan »

A ja polecam zainteresować się dobrym specjalistą, gdy zauważyliście, ze dopada was paradontoza Nie ma sie czego wstydzić, to może czekać każdego. Na stronie lekarze bez kolejki, możecie umówić się na wizytę bez wychodzenia z domu, nawet dzwonić nie trzeba :)
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kapka »

Do tej pory to jakoś średnio mi to wychodziło tak naprawdę, ale jak wiadomo na każdego przychodzi w końcu odpowiedni moment i zmienia swoje życie na lepsze. U mnie bez wątpienia jest to program pracownicze plany kapitałowe https://www.mojeppk.pl/

skurcze macicy przed miesiączką
meriss
Posty: 50
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:37

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: meriss »

Jeśli mamy możliwość i środki, żeby w coś zainwestować to oczywista sprawa, że warto. Ja inwestuję już dłuższy czas w nieruchomości. Dwie w Warszawie mam już dłuższy czas, a zarządzanie tym najmem powierzyłem http://www.per-modum.pl/ . Bardzo wygodne rozwiązanie, pilnują wszystkich spraw na bieżąco. 100% profesjonalizmu po prostu.
Awatar użytkownika
Balbina077
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:24

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Balbina077 »

Jednym z bardziej pewnych sposobów na dbanie o przyszłość są inwestycje w nieruchomości. Warto jest kupić mieszkanie w jakiejś dobrej okolicy - https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-salsa/ i od razu je wynająć. Wtedy kredyt będzie się sam spłacał, oraz będziecie mieć stały dochód. A kupując mieszkanie dobrze usytuowane nigdy nie będzie problemu ze znalezieniem lokatorów.
Awatar użytkownika
tom5
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2019, 14:56

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: tom5 »

Najważniejsze - zadbać o zdrowie. Kiedy mój syn miał poważne problemy psychiczne (które spowodowała agresja w sieci), baliśmy się o jego przyszłość. Teraz powoli dochodzi do siebie, ale wiedzcie, że bez zdrowia nie można budować przyszłości!
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kapar13 »

To także myślenie o ważnych aspektach życia. Przede wszystkim - mieszkaniu. To ono daje nam poczucie spokoju i radości, niezależnie od sytuacji. Dlatego też wybierz mieszkania Ochota - to przestrzeń, doskonała lokalizacja jak również dobra cena. :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie mieszkania to polecam zobaczyć na stronę http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ nowe osiedla więc śpieszcie się .
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: KasiaP »

Aby zadbac o swoja przyszlosc powinnismy myslec rozsadnie - np zalozyc oplacalny biznes co zagwarantuje nam dobra stabilizacje. Szczegolnie rolnictwo jest teraz oplacalnym biznesem- sporo osob decyduje sie na produkty regionalne- zdrowe. Dlatego hodowla bydla to dobry pomysl, musimy sie jednak do tego odpowiednio przygotowac i zakupic odpowiednie sorbenty do paszy eliminujace mykotoksyny,ktore szkodza zarowno zwierzetom jak i pozniej ludziom- to dosyc powszechny problem jednak przy odpowiednich srodkach nie tylko bedziemy dostarczac zdrowe produkty ale i znacznie smaczniejsze
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 63
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:50

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: fiona45 »

Przyznam, że wiele osób dba o jakość i to co było kiedyś i tradycje Ojców i Matek zwłaszcza jeżeli chodzi o rolnictwo. Z pokolenia na pokolenie jak to mówią. Warto tutaj pomyśleć o dobrych zwyczajach. U nas w tym roku zastanawiamy się na pszenicą ozimą. Widziałam ciekawe propozycje na ten temat na https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima . Moim zdaniem godne uwagi. Łatwe normy i dobry plon.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: magical »

Jeśli czeka cię ceremonia pogrzebowa to warto ją zlecić fachowcom którzy odpowiednio zajmą się całym pogrzebem. Mam na myśli ten zakład https://www.elizjum-warszawa.pl/ gdzie odpowiednio zajmą się całym pogrzebem. Mają w ofercie nawet usługę kremacji jeśli tego sobie życzysz. Pomogą także w sprawach urzędowych bo jest tego trochę do załatwienia.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 95
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:14

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Marek22 »

Chyba każdy rodzić chce uchornić swoje dziecko przed chorobą. https://odpustowe.pl/ochrona-dzieci-prz ... nowirusem/ w tym artykule jest w bardzo przystępny sposób opisane jak chornić się przed koronawirusem. Jakie są oznaki i bjawy zakażenia? Warto zobaczyć na tą stronę i być zabezpieczonym.
Awatar użytkownika
carenthusiast
Posty: 15
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: carenthusiast »

Teraz dużo trudniej jest się dzieciom uczyć, a przecież od tego zależy ich przyszłość. Można pomóc im np. uzupełnić ćwiczenia z geografii czy z innego przedmiotu, z którego jeszcze coś pamiętamy ze szkoły. Żeby nie zostały z tym całkiem same.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: robix »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem są fundusze inwestycyjne. Koniecznie o nich poczytajcie. Być może spodoba wam się taka opcja pomnażania pieniędzy i z niej skorzystacie. Niewątpliwe ważne jest to, aby zabezpieczyć fianansowo swoją przyszłość. Nie ma co liczyć na emeryturę.
Awatar użytkownika
Latarenka
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 8:45

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Latarenka »

Warto dbać o przyszłość swojej firmy, spółki itp. :) wiele zależy od tego jak zarządzamy działalnością i jakie mamy ku temu predyspozycje :) warto dbać o sprawy księgowe i prawne ;) jeśli się na tym nie znamy dobrym rozwiązaniem może być obsługa księgowa nieruchomości :)
Awatar użytkownika
justysiaa
Posty: 111
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:16

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: justysiaa »

Ja prowadzę gospodarstwo rolne i musze przyznać że jest to profesja z której pieniądze będą zawsze, mam co prawda kilka maszyn do naprawy po każdym sezonie zbiorów ale dzięki stronom takim jak https://www.zenox.pl/productlist/Ogrod- ... rosuwowych to koszty są naprawdę nie wielkie, teraz potrzebuję Deflektor do mojej Hondy
Awatar użytkownika
kizzar
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:54

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kizzar »

Ja staram się rozwijać żeby przyszłość była w miarę ustabilizowana. Mam dobrą pracę, a w wolnych chwilach chodzę na kursy i szkolenia na przykład https://www.proedukacja.edu.pl/technik-masazysta bardzo mi się spodobał pomysł zostania technikiem masażystą i mam nadzieję, że już za jakiś czas będę mógł sobie tą specjalizację dopisać do CV.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kapar13 »

Kiedy pojawi się choroba, tym bardziej powinniśmy zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Jeśli będzie ona związana z problemem z cukrem, dobrze jest wiedzieć do kogo pójść i np. sięgnąć po poradę lub dokupić brakujące rzeczy. W tym wypadku Diabetyk24 to miejsce idealne, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bez wątpienia, będzie to dobry pomysł dla wszystkich osób, posiadających problemy w tym aspekcie.
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2019, 15:44

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Janina »

Przede wszystkim inwestycja w mieszkanie :) Sama teraz patrze po konkretnych i porządnych mieszkaniach własnie od Kreator Dom, miejscówki mają rewelacyjne dlatego też chciałabym się przeprowadzić do któregoś z ich osiedli, na obrzeżach miasta ze względu na pracę zdalną :)
Awatar użytkownika
Mama_Oli
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2020, 21:07

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Mama_Oli »

Warto również zwrócić uwagę na zachowanie dziecka już od najmłodszych lat. Pozwala to wykryć różne choroby czy schorzenia u małych dzieci, które im szybciej są wykryte, tym mają większą szansę na wyleczenie. Podobnie jest z autyzmem. Warto obserwować już małe dziecko i w przypadku pewnych dziwnych zachowań zastanowić się, czy moje dziecko ma autyzm. Jeśli nie jesteście pewni, należy skonsultować się z lekarzem pediatrą lub psychologiem dziecięcym.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: juzyna »

Moim zdaniem zdecydowanie warto dbać o swoje zdrowie za młodu, żeby na starość mieć go jak najwięcej. Generalnie jest tak, że osoby starsze mają bardzo duże problemy i wymagają pomocy osób trzecich czy to doraźnej czy całkowitej. Ja z tej strony http://europraca.com.pl/opieka-seniora/ dowiaduję się mnóstwa rzeczy na temat tego jak taką osobą się zajmować, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że za jakiś czas konieczna będzie osoba do pomocy. Poszuka wtedy wykwalifikowanej opiekunki osób starszych.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: magical »

Czesc, poszukuje dobrego kursu, ktory rozwinąłby moją wiedzę w zakresie tworzenia stron. Słyszałem, że kurs wordpress od jaksierozwijac zbiera dobre opinie wśród ludzi. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
pochodna_stycznych
Posty: 58
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:58

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: pochodna_stycznych »

badania przede wszystkim, jja ostatnio jak byłam chora, to musiałam do lekarza pójść, na szczęście konsultacja telefoniczna w panoramie Radzymin działa na najwyższym poziomie. Szybki i dobry kontakt, konkretne i trafne doradztwo w doborze leków, wszystko ok. Tak dobrze jeszcze mi nikt nie doradził
Awatar użytkownika
ulk
Posty: 50
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: ulk »

Dokładnie, badania powinny być podstawą. Sama chodzę na badania diagnostyczne regularnie, do Kliniki Krakowskiej w Krakowie https://klinika.krakow.pl/badania-diagnostyczne/. To jest bardzo dobra placówka, można tam na miejscu załatwić wiele rzeczy, badań. Lekarzy maja rzetelnych, kompetentnych i sympatycznych, korzystam z ich usług od lat i trzymają poziom, polecam.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: juzyna »

Dokładnie, też jestem zdania, że warto o siebie dbać, póki nie jest za późno. Najwięcej na ten temat powiedzieć mogą seniorzy. To oni. maja naprawdę poważne problemy ze swoim zdrowiem przez co często potrzebują pomocy nawet w codziennym funkcjonowaniu. Moja kochana babcia ma już bardzo poważne problemy z pamięcią, więc rzadko zostaje sama. Z tej strony https://opiekabetreuung.eu/jak-opiekowa ... -pamiecia/ dowiedziałam się ważnych dla mnie informacji odnośnie tego, jak należy opiekować się taką osobą.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 50
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:50

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: sansa »

Ja staram się dbać o swoją przyszłość w ten sposób, że regularnie odkładam pieniądze na stare lata. Uważam, że warto zabezpieczyć się w ten sposób, bo nigdy nie wiadomo co będzie ;) Jeśli jeszcze nie macie tego rozwiązania u siebie w firmie, to warto wejść na tę stronę https://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/. Grupa Vattax oferuje wdrożenie i prowadzenie ppk w przedsiębiorstwach.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: kapar13 »

Coraz więcej firm stawia na rozwiązania, które pozwalają im na szybkie przyjmowanie klientów czy pakowanie zamówień. Technologia coraz mocniej się rozwija i każdy dba o to, aby ich klienci byli jak najbardziej zadowoleni. Dlatego też antena RFID od https://www.aska.com.pl/produkty/201,anteny.html to świetna propozycja dla firm, które chcą iść z duchem czasu i postawić na wygodę i komfort.
CieślikF

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: CieślikF »

Jak najlepiej zadbać o przyszłość? Myślę ,że najważniejszą sprawą jest po prostu oszczędzać, i to jak najwcześniej.Bardzo ważna jest też regularność w oszczędzaniu. Oszczędzanie w banku moim zdaniem trochę mija się z celem, dlatego ,że oprocentowanie jakie oferują banki jest zdecydowanie niższe od poziomu inflacji więc ... Jeśli chcecie pomnożyć wasze oszczędności warto spojrzeć w stronę inwestycji kapitałowych.Oczywiście nie można wypłynąć od razu na głęboką wodę, trzeba to robić spokojnie i umiarem. Poczytajcie - inwestowanie dla początkujących - to poradnik i wskazanie 5 najczęściej popełnianych błędów przez początkujących inwestorów.
lełon

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: lełon »

Faktycznie masz rację, ja w banku nie potrafię oszczędzać, bo co odłożę to wydam, poza tym o wiele bardziej się opłaca oszczędzać w ppk bo tam jest jeszcze wpłata powitalna, roczna dopłata od państwa i wpłaty od pracodawcy. To tu http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ już ktoś policzył i wyszło że można było zyskać nawet 150%
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Sławomir

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, ponieważ chciałbym Wam polecić pewien portal. Jeżeli jesteście zainteresowani tematami technologicznymi, to zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.netninja.pl/technologia/jak ... lus-i-play . Jest to portal informacyjny, na którym znajdziecie wiele interesujących artykułów dotyczących technologii i nie tylko.
Mennica Skarbowa zł

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Dlatego warto zbudować sobie pozycję oszczędności i jednak bezpiecznie inwestować na przykład w złoto, lub inne metale szlachetne oczywiście jeśli chodzi o lokatę długoterminową. Dlatego jeżeli chcielibyście zacząć swoją przygodę z metalami szlachetnymi to zapraszamy do nas na https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie szeroką ofertę, pełne wsparcie naszej obsługi i bardzo sprawne realizacje nawet w ciągu 24 godzin.
mariiika

Re: Dbanie o przyszłość

Post autor: mariiika »

My chcemy przejść na ekologiczne ogrzewanie i zastanawiamy się nad zakupem linii do produkcji pelletu. Ogólnie bardzo nam się spodobała oferta jaką prezentuje https://labecotech.pl/ , mają oni porządny sprzęt, do tego jest on dostępny w atrakcyjnej cenie
ODPOWIEDZ