Dobry psychiatra

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Robiń

Dobry psychiatra

Post autor: Robiń »

Szukam dobrego psychiatry w Łodzi, kojarzycie gdzieś przychodnię, poradnię która zatrudnia kogoś takiego. Psychiatra nie psycholog, zależy mi na lekarzu z prawdziwego zdarzenia. Pomożecie?

podciśnienie odkurzacza
Jędrzej

Re: Dobry psychiatra

Post autor: Jędrzej »

Zdecydowanie tak. Jeśli nie wiecie, na co konkretnie warto byłoby postawić w kontekście wyboru psychologa, to ja mogę Wam od razu podpowiedzieć, że świetnie mogłaby się w tym przypadku sprawdzić dla Was Klinika PsychoMedic.Online. Tam znajdziecie najlepszych psychologów, którzy realnie będą w stanie Wam pomóc. A mi najbardziej odpowieda to, że porady odbywają się zdalnie, co oszczędza jednak mnóstwo czasu.
Awatar użytkownika
rekin
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:06

Re: Dobry psychiatra

Post autor: rekin »

Ja korzystalem jakis czas temu z pomocy psychiatry, mialem trudny okres w zyciu i niestety sam bym sobie z tym wszystkim nie poradzil. Tutaj w centrum medycznym https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ maja swietnych specjalistów, psychiatrów, psychologów, wszystko dostosowane pod pacjenta tak jak powinno byc
Dżesika

Re: Dobry psychiatra

Post autor: Dżesika »

Otóż to. Musicie pamiętać, by zawsze stawiać na jak najlepszą opiekę psychologiczną. Tylko w ten sposób będziecie w stanie odpowiednio staną na nogach. Na pewno warto będzie zajrzeć do https://psychomedic.online/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób decyduje się na zdalną poradę właśnie u nich.
ODPOWIEDZ