Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: naleśnik »

Raczej już nie mają sensu, bo i tak większość wydarzeń odbywa się w formie online, a podczas spotkań z klientem to już wrażenia nie robi, bo każdy ma już tego ogrom. Lepiej pójść po prostu w marketing internetowy. Tutaj polecić mogę agencję http://primaverapr.pl/ która dla mnie działa w tym temacie. Znają realia rynku jak i mają sporo pomysłów, co łącząc, zapewnia im sporą skuteczność, czego sam doświadczyłem.
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: pomarka »

Jak chcesz to możesz spróbować zyskać klientów poprzez działania reklamowe w postaci gadżetów. Ale z doświadczenia wdaje mi się, że skuteczniejszą formą będzie podziałanie w sieci jeśli chodzi o reklamę. Może zgłoś się do agencji http://konkretmarketing.pl/ która tutaj za Ciebie już swoimi sprawdzonymi technikami podziała a Ty będziesz mieć zwiększony ruch na swojej stronie.
ODPOWIEDZ