Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: pomarka »

Ja bym miała wątpliwości czy to jest skuteczna reklama. Na pewno klient będzie nas miło wspominał ale czy to wystarczy w dzisiejszych czasach? Lepiej jest podziałać reklamą internetową, która według mnie trafi o wiele bardziej do konkretnych klientów. Zgłoś się do agencji http://divero.com.pl/ która ogarnie cały marketing związany z Twoją firmą.
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: naleśnik »

To już jak chcesz, w sumie to Twoja firma jak i pieniądze jakie chcesz przeznaczyć na reklamę. Ale raczej większość ludzi stawia już na reklamę sieciową, bo ona tak naprawdę jest liderem jeśli chodzi o formy pozyskiwania klientów. Możesz śmiało się zgłosić do agencji https://socialmediaczestochowa.pl/ , oni pomogą Ci przejść skutecznie przez temat reklamy.
nikuś

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: nikuś »

Na pewno tutaj https://www.opengift.pl/gadzety-na-wakacje-i-podroz/ jest ciekawe miejsce na zakupy. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego typu gadżety reklamowe. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do różnych potrzeb.
Iwiński

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Iwiński »

Gadżety reklamowe zawsze mają sens. Dzięki temu firma się reklamuje i zawsze komuś wpadnie w oko nazwa firmy. Ciekawe gadżety reklamowe możesz zamówić tu https://www.topsmycze.com.pl/ . Smycze reklamowe, breloki reklamowe lub sznurówki firmowe. Do wybory do koloru.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: kapka »

Obecnie mamy czasy dbania o środowisko, oszczędzanie zasobów naturalnych itp. i z tego punktu widzenia, gadżety mogą byś odbierane źle. Zdecydowanie lepiej postawić na działania agencji od reklamy sieciowej, która będzie wiedzieć jak zwrócić uwagę klientów na markę ale w pozytywnym aspekcie. I tu polecam ludzi od https://sztukaebiznesu.pl/ którzy podziałali w ten sposób dla mojej działalności.
Rząb

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Rząb »

Jasne, że ma to sens. Trzeba wręcz powiedzieć, że obecnie takie gadżety powracają do łask. A to za sprawą ekologicznych materiałów z jakich firmy je wykonują. Nie musicie wierzyć mi na słowo. Wystarczy przeczytać wpis https://www.art-office.pl/2021/09/20/ek ... ego-warto/ . To głos ekspertów w sprawie takich ekologicznych gadżetów. Bambusowa ładowarka, długopis czy power bank to nie tylko modne gadżety, ale przede wszystkim informacja o proekologicznym działaniu firmy.
Tonka

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Tonka »

Akurat ja jestem zdania, ze jak najbardziej ma to sens i chcę wam jeszcze powiedzieć, że od jakiegoś czasu zacząłem zastanawiać się nad gadżetami reklamowymi dla mojej firmy. W sumie bardzo spodobały mi się bidony reklamowe od https://mediadesign.pl/bidony-z-nadrukiem i wiem, że to będzie na pewno bardzo mądry wybór.
ODPOWIEDZ