gluten free- dietetyk

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
wopl
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 15:08

gluten free- dietetyk

Post autor: wopl »

w związku z tym, że wielku dietetyków ma problem z przejściem online to pomyślałam że podzielę się wygodnym kontaktem z dietetykiem: https://kcalmar.com/zapytaj-dietetyka/gluten-free/
Awatar użytkownika
Walczak
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:39

Re: gluten free- dietetyk

Post autor: Walczak »

W internecie jest wiele różnych informacji na temat dietetyków, diet i zdrowego odżywiania. Ucieszyłam się gdy znalazłam taki ważny dla mnie artykuł o alergii na pszenicę https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/bez-glutenu . Teraz już wiem dokładnie jakie produkty powinien spożywać mój syn i w dodatku zamówię mu specjalny catering dietetyczny. Po prostu dużo pracuję i rzadko gotuję, a on musi mieć dostarczane regularnie odpowiednie posiłki.
moniś

Re: gluten free- dietetyk

Post autor: moniś »

Trzeba dobrze się odżywiać, ale również należy dbać o to, aby dbać o swoje zdrowie i przede wszystkim nie gromadzić nadmiernych kilogramów. Właśnie dlatego warto korzystać z pomocy specjalisty. Tutaj https://febumed.pl/oferta_/59-Dietetyka macie namiar na dietetyka. Można w ten sposób wykluczyć niektóre pokarmy i dzięki temu pozbyć się wielu problemów. Pomyślcie o tym koniecznie.
MichałMike

Re: gluten free- dietetyk

Post autor: MichałMike »

Ja polecam Panią Olę z poradni jeszfresh. Namiary dostałem od znajomej z pracy w styczniu tamtego roku https://jeszfresh.pl Podczas 6 miesięcy nie tylko schudłem 13 kg, ale też dowiedziałem się co jeść przy moich licznych alergiach pokarmowych. Teraz już się nie odchudzam, ale wiem jak jeść, żeby znów nie przytyć.
ODPOWIEDZ