Jakie gazety reklamowe

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Jakie gazety reklamowe

Post autor: motorynka »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
klara435
Posty: 22
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:40

Re: Jakie gazety reklamowe

Post autor: klara435 »

Każdy pomysł na reklamę jest dobry. Im będzie ich więcej tym lepiej dla firmy.
esentire.pl
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Jakie gazety reklamowe

Post autor: fiona »

Masz sporo opcji jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Które będą najskuteczniejsze? Myślę, że te "użytkowe". Smycze, długopisy, kubki... Ona będą najlepsze, bo ludzie z nich najczęściej korzystają. Podpytaj w firmie, która produkuje takie gadżety. Tutaj http://www.reklamowesmycze.pl/ masz na przykład firmę GRG, szeroki asortyment mają i myślę, że będą potrafili coś Ci doradzić.
Awatar użytkownika
radosny12
Posty: 63
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:58

Re: Jakie gazety reklamowe

Post autor: radosny12 »

Nawet nie wiedziałem ale na https://symstudio.pl/ znalazłem artykuł na ten temat i firmy obecnie inwestują w drobną elektronikę - głośniki na przyklad, sprawdzają się też materiałowe torby na zakupy. Kubki też fajne czy kalendarze duże, coś z czego tak naprawdę się na codzień korzysta to powinno być. Z długopisów też nie ma co rezygnować ale smycze to raczej nikt już nie nosi.
ODPOWIEDZ