Mocno rozbudowany system ERP

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:19

Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Marysia89 »

Czesc,

znacie cos takiego?
Awatar użytkownika
Paulina79
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:57

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Paulina79 »

Hej,

Ja ostatnio czytalam o czyms takim jak teneum, o czym poczytasz np. tu. Polecam sprawdzic, bardzo ciekawe rzeczy sa tutaj napisane. Mysle, ze dowiesz sie wszystkiego czego potrzebujesz!
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Motorowa »

A co powiecie na nowoczesny system SAP ERP oferowany przez firmę Hicron, o którym mowa na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-erp/? System ten pomoże Wam w planowaniu zasobów, porządkowaniu i gromadzeniu danych oraz integracji prac wszystkich działów Waszej firmy. Dzięki niemu wiele procesów w Waszych przedsiębiorstwach będzie zachodziło sprawniej, a koszty związane z IT będą mogły ulec obniżeniu.
Awatar użytkownika
Sylwia12
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:15

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Sylwia12 »

Myśleliście o tym, aby w firmie zainwestować też w inny system, który pomoże opanować dokumenty? Warto o tym pomyśleć, ponieważ jest on bardzo funkcjonalny! Ja wdrożyłam zarządzanie dokumentami w firmie cena była atrakcyjna :) pomaga mi na każdym kroku, zawsze podając jak najlepsze rozwiązania!
Antońna

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Antońna »

Hmmm zdecydowanie polecam workflow od Contman. Pomaga w opanowaniu całego przepływu dokumentów, prowadzeniu wirtualnej archiwizacji a co ważniejsze możesz w to wszystko wprowadzić elektroniczny podpis dokumentów. Wiem część dokumentów musi mieć swój odpowiednik w wersji papierowej jednak dzięki tym rozwiązanym tych dokumentów jest znacznie mniej
Krzyś

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Krzyś »

Ogólnie nie znam się jeszcze do końca na tych systemach, ale jak czytałem w http://www.int24.com.pl/czym-jest-syste ... korzystaja to faktycznie system ERP na pewno się również przyda u mnie w firmie. Jestem zdania, że jeśli chcemy być konkurencyjni na rynku p[racy to zdecydowanie warto jest postawić na innowacyjny rozwój.
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Mocno rozbudowany system ERP

Post autor: Zennbruks »

Czemu nie, jestem jak najbardziej za nowościami, szczególnie tymi związanymi w wsparciem IT dla biznesu. Dobrze wiem jak to może pomóc każdej z firm. Łączność, bezpieczeństwo danych to też bardzo ważne aspekty w biznesie. Tu sklep https://www.senetic.pl/ruckus/switches/icx_7150/ zaoferuje w tym kierunku odpowiednie wyposażenie.
ODPOWIEDZ