Motywacja pracowników

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
żaneta l.

Motywacja pracowników

Post autor: żaneta l. »

Cześć,
Mam problem wewnętrzny w firmie. Bardzo się spoufaliliśmy z naszymi pracownikami przez co zatarła się granica na linii pracownik - szefostwo. Jak do obudować i sprowadzić na dobry tor? Spadła ich motywacja, podwyżki nic nie dały. Czy programy motywacyjne powinny pomóc nam wyjść obronną ręką z tej sytuacji?
czarny łabędź

Re: Motywacja pracowników

Post autor: czarny łabędź »

Ciężko Wam będzie samemu to poprawić, gdyż sami zapracowaliście na takie nastawienie pracowników do Was. My nie mieliśmy takiej sytuacji, ale może nasz sposób, którzy wykorzystaliśmy do zmotywowania pracowników do osiągania lepszych efektów Wam pomoże. Mówię o programie motywacyjnym. Nam stworzyła go firma https://i360.com.pl/ i bardzo fajne efekty osiągnęliśmy dzięki niemu. Lepsze wyniki sprzedażowe zauważalne dość szybko. Może jak skontaktujecie się z nimi i im powiecie co i jak to doradzą Wam najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam.
Krzyś

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Krzyś »

Niestety ja mam inny problem. Mianowicie nie mam kogo motywować, ponieważ nie potrafię znaleźć pracowników do swojej firmy. Dlatego zastanawiam się and skorzystaniem z usług tej firmy https://wojkat.eu/. Która w ofercie posiada, możliwość znalezienia pracowników z Ukrainy. Czy ktoś z was korzystał z ich usług?
Grześ

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Grześ »

Co by nie mówić to jak najbardziej sama motywacja pracowników jest na pewno bardzo ważnym etapem ich rozwoju. Ja jeszcze mogę dodać, że również bardzo ciekawie na stronie https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... dy-leasing opisano w ogóle to czym tak naprawdę jest body leasing w firmach.
ODPOWIEDZ