Odszkodowanie

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:39

Odszkodowanie

Post autor: MartinBic »

Hej. Dowiedzialam sie ze jest taka opcja jak doplata do odszkodowania. Ta firme polecil mi znajomy https://hoolster.pl/doplaty-do-odszkodowan/ Znacie ja? Polecacie?
Awatar użytkownika
ulk
Posty: 50
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:35

Re: Odszkodowanie

Post autor: ulk »

O czymś takim nie słyszałam, ale ja sama korzystałam z pomocy firmy KOMPENSATA z Rudy Śląskiej po tym jak wichura zwaliła drzewo na nasz budynek gospodarczy. Oni mają bardzo kompleksowa ofertę, potrafią pomóc nawet w beznadziejnych sytuacjach i wywalczyć te odszkodowanie https://www.kompensata.com.pl/pozostale ... nkach.html. To rzetelna i uczciwa firma, polecam ją serdecznie.
Awatar użytkownika
Dariusz77
Posty: 102
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:43

Re: Odszkodowanie

Post autor: Dariusz77 »

Jesli chodzi o pomoc prawna to ja mam swojego niezastapionego mecenasa Weglowskiego ze Szczecina, nasza wspolna przygoda zaczela sie od rozprawy rozwodowej, a od tamtej pory z kazdym problemem prawnym wiem, ze moge polegac na wiedzy pana Weglowskiego i dzialaniach jego kancelarii :)
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: Odszkodowanie

Post autor: ukaja »

W sprawach o odszkodowania na przykład za zdarzenia komunikacyjne, ale nie tylko bardzo duże doświadczenie ma kancelaria Eventum w Poznaniu. Tylko w odszkodowaniach się specjalizują i to od lat, dlatego spokojnie można polegać na ich wiedzy i doświadczeniu. Trudnych spraw też się nie boją.

pies do domu z ogrodem
ewuś

Re: Odszkodowanie

Post autor: ewuś »

A tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się rozejrzeć na tej stronie. Macie tam bowiem namiar na profesjonalną firmę odszkodowawczą, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach w UK. Specjalizują się w takich sprawach. Myślę, że warto udać się do nich, kiedy jest problem z ubezpieczycielem, ponieważ dzięki temu można odzyskać pieniądze.
ODPOWIEDZ