problem z alkoholem

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Bestia
Posty: 37
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:38

problem z alkoholem

Post autor: Bestia »

Kiedyś zastanawiałam się jak można miec problem z alkoholem i że przecież można to łatwo pokonać. Jednak moja bliska osoba jest uzależniona od alkoholu i chciałabym jej pomóc. By poszedł na terapie i poradził sobie jakoś z tym wszystkim. Dowiedzałam się że tutaj http://patromed.pl/ mogli by mu pomóc, ale nie wiem jak ma go przekonać by zglosić sie na terapie.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: problem z alkoholem

Post autor: KasiaP »

Jesli chodzi o alkoholizm to wiadomo - ciezka sprawa.Warto sięgnąć po profesjonalną opiekę bez względu na rodzaj uzależnienia. Prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ od wielu lat z sukcesem rozwiązuje wszelkie takie problemy . Warto dbać o siebie i swoje zdrowie bo mamy je tylko jedno.
jeggi89ą

Re: problem z alkoholem

Post autor: jeggi89ą »

Najlepiej uzależnienia leczyć w sprawdzonym ośrodku. Ja właśnie zapisałam się z moimi problemami do http://medox.org.pl Mają świetne podejście do chorych i co najważniejsze, leczona byłam naprawdę solidnie i porządnie. Najlepsze metody mają.
łada

Re: problem z alkoholem

Post autor: łada »

istnieją trzy podstawowe formy pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. jedno z nich jest terapia grupowa inna terapia indywidualna a kolejną terapię jest ośrodek Terapii Uzależnień nefo. jak wiemy coraz więcej ludzi ma problemy alkoholowe dlatego też warto pomagać najbliższym i wspierać ich okresie leczenie
Zaleśny

Re: problem z alkoholem

Post autor: Zaleśny »

Bestia pisze: ↑31 lip 2019, 15:57 Kiedyś zastanawiałam się jak można miec problem z alkoholem i że przecież można to łatwo pokonać. Jednak moja bliska osoba jest uzależniona od alkoholu i chciałabym jej pomóc. By poszedł na terapie i poradził sobie jakoś z tym wszystkim.
Dużo cennych porad na to jak wygrać z nałogiem alkoholowym jest na blogu medycznydetox, polecam poczytać.
Bartłomiej

Re: problem z alkoholem

Post autor: Bartłomiej »

Alkohol potrafi bardzo spustoszyć organizm człowieka, a wiele osób nawet nie bierze pod uwagę tego, aby pacjent był odpowiednio przygotowany do terapii. Rozważaliście zabieg detoksu alkoholowego? Odtruwanie alkoholowe to jedna z nowości, jakie zostały wprowadzone na nasz rynek. Zresztą tutaj znajdziecie więcej na ten temat: https://odtruwaniekatowice.pl/odtrucie- ... skie-zory/. Dzięki pozbyciu się toksyn można poczuć się znacznie lepiej, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.
mrówka

Re: problem z alkoholem

Post autor: mrówka »

Potyczka z chorobą alkoholową to wcale nie taka prosta sprawa. Sukces jest już wtedy jak nałogowiec zdaje sobie z niej sprawę. Ja na Twoim miejscu spróbowałabym namówić na zaszycie alkoholowe w Krakowie. Nic nie szkodzi spróbować takiego rodzaju leczenia! A być może Twoja bliska osoba szybko zobaczy efekty i podejmie się dalszej pracy nad sobą. Zabieg jest bardzo szybki, trwa około 30 minut. Zaszywają pod skórą lek Esperal, który wywołuje awersję do spożycia alkoholu. Myślę, że naprawdę warto namówić bliską Ci osobę.
ODPOWIEDZ