Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: palczaki »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://wroblewskiterapia.pl
Tutuś

Re: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: Tutuś »

Co do takich prywatnych ośrodków leczenia uzależnień to jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Bo jednak w takim ośrodku możemy na spokojnie odbyć całą terapię a to niezwykle ważne jest. Także moja znajoma była w ośrodku Nefo dzięki któremu udało jej się skończyć z jej uzależnieniem. Oczywiście cały czas chodzi na terapię bo uzależnionym jest się cały czas.
Tutuś

Re: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Nowy Targ

Post autor: Tutuś »

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień to nie powiem bardzo dobry pomysł jest. Bo jednak w takim ośrodku znajdziemy bardzo dobrych terapeutów doskonale znających się na wszelkiego typu uzależnieniach. I tak też dowiedziałam się o ośrodku Mental Relax. Także teraz pozostaje mi mieć nadzieję na to, że uda mi się przekonać na pobyt w tym ośrodku moją ciocię. Bo szczerze mówiąc łatwe to zadanie nie będzie.
ODPOWIEDZ