Radca prawny

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
zźż

Radca prawny

Post autor: zźż »

Czym różni się radca prawny od prawnika? Nigdy tego nie wiedziałam. Czy chodzi o to że radnca może doradzać ale nie może reprezentować nikogo w sądzie? Wyjaśni ktoś?
lębir

Re: Radca prawny

Post autor: lębir »

Nie każda sprawa kończy się w sądzie, a wiele osób po prostu potrzebuje porady prawnej. Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za porządną kancelarią radców prawnych to polecam wam zgłosić się do http://mim.biz.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc prawną.
pawąilewą

Re: Radca prawny

Post autor: pawąilewą »

Radca prawny nie pomoże nam w każdej sprawie, w trudnych sprawach karnych niezbędny jest dobry adwokat. W Łodzi i Warszawie świetne opinie ma ta kancelaria https://mecenas-lodz.com.pl/ , znają się na tym bardzo dobrze. Jeśli sprawa tego wymaga w grę wchodzi wyjazd do klientów w całym kraju. Bardzo szybko potrafią wyciągnąć kogoś z aresztu lub odroczyć wykonywanie takiej kary. Na taką pomoc mogą liczyć również osoby nieletnie.
płaczka

Re: Radca prawny

Post autor: płaczka »

Ja potrzebowalam pomocy przy sprawie rozwodowej i znajomi polecili mi w Szczecinine kancelarie Lukasza Weglowskiego - trafilam w naprawde swietne rece, szybko udalo sie zamknac temat rozwodu, powiedzialabym ze wrecz bezbolesnie, mimo, ze zapowiaadala sie ciezka sprawa. Reprezentowala mnie pani Barbara Weglowska :) naprawde super kobieta i do tego swietny specjalista
bęrat

Re: Radca prawny

Post autor: bęrat »

Też ostatnio rozglądałem się za porządnym radcą prawnym. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://www.cgh-kancelaria.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Bielska-Białej. Tam otrzymacie profesjonalne porady prawne.
ODPOWIEDZ