reklama dla firmy

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..
Awatar użytkownika
naleśnik
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:17

Re: reklama dla firmy

Post autor: naleśnik »

No raczej reklama fizyczna nie ma racji bytu bynajmniej przez obecną sytuację, bo targi czy spotkania biznesowa i tak odbywają się w formie online. Lepiej więc wciąż postawić na reklamę w sieci, gdzie mi pomogli ludzie od http://bellatorgroup.pl/ . Doskonale ogarniają temat marketingu internetowego, którym pomysłowo utrzymują zainteresowanie moją marką.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:24

Re: reklama dla firmy

Post autor: mczay »

A czy ktoś z was reklamuje swoje firmy na instagramie może? Bo tutaj http://www.after-school.pl/5-najlepszyc ... nstagrama/ znalazłem artykuł o tym jakich aplikacji używać do edycji zdjęć na niego przeznaczonych. Chyba skorzystam z którejś i zobaczę czy będzie lepsza od aktualnej.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: reklama dla firmy

Post autor: kapka »

Jeśli prowadzisz taką działalność, że te flagi będą dla Ciebie przydatne to śmiało możesz w to iść. Ale dla mnie zdecydowanie bardziej opłaca się marketing szeptany, dlatego tutaj rozpoczęłam współpracę z agencją http://marketingszeptanyagencja.pl/ która to jest świetna w realizacji kampanii reklamowych.
Awatar użytkownika
pomarka
Posty: 51
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:02

Re: reklama dla firmy

Post autor: pomarka »

Różnych form reklamy próbowałam i nie ukrywam, że najlepsze efekty uzyskałam poprzez działania w internecie. Początkowo próbowałam sama się promować, ale jednak było to dla mnie za ciężkie. Dlatego rozejrzałam się trochę po rynku i zgłosiłam się do agencji https://mwp.org.pl/ która to już swoimi początkowymi działaniami wiedziałam że jest świetna i to była dobra decyzja że się z nimi skontaktowałam.
ODPOWIEDZ