Studia

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Studia

Post autor: motorynka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-s topnia,2,2,259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
helis020
Posty: 59
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Re: Studia

Post autor: helis020 »

Mój syn w przyszłym roku wybiera się na studia i planuje pójść na taki kierunek http://www.wseiz.pl/en/studia/wydzial-z ... -produkcji Już od jakiegoś czasu ma to dokładnie sprecyzowane. Ja dowiedziałam się troszkę o tej uczelni i spotkałam się z naprawdę fantastycznymi opiniami. Może też zerkniecie, czy w tym miejscu jest jakiś kierunek dla Was lub dla Waszych dzieci?

balice wiadomości
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 11:09

Re: Studia

Post autor: rafon »

Ooo :D nawet jest tam moja uczelnia i mój kierunek :D Co prawda już go kończę, ale to nie koniec mojej przygody ze studiowaniem. Teraz planuje przenieść się do Krakowa i zrobić magisterkę na UJ, teraz rozglądam się za mieszkaniem. Może ktoś z Was ma jakiś godny polecenia dom studencki w Krakowie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
biglamaz
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:52

Re: Studia

Post autor: biglamaz »

Dobre, sprawdzone oferty są zawsze tutaj mile widziane. Liczę na dalszą współpracę!
Bo jego niebo znajdowało się tam gdzie ona.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Studia

Post autor: Motorowa »

Oprócz studiów warto również pomyśleć o dodatkowej nauce języka obcego, bo to się zawsze w życiu przyda. Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Centrum Edukacji Profi Lingua przeprowadza takie kursy językowe na naprawdę wysokim poziomie ;)
Awatar użytkownika
slenderman
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:49

Re: Studia

Post autor: slenderman »

Zmienność rynku pracy faktycznie potrafi z cenionego przed paroma laty wykształcenia uczyć raptem bezużyteczne. Dlatego myślę, że warto wybierać uniwersalne kierunki studiów, które były, są i będą potrzebne, np. menadżerskie, biznesowe. Mnie osobiście zaciekawiła oferta studiów podyplomowych MBA: https://studia-mba.pl/ , bo mimo że kształcić można się zaocznie, uczelnia zapewnia wysoki poziom, a perspektyw zawodowych dla absolwentów jest wiele.
Awatar użytkownika
Motomaniak
Posty: 88
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:24

Re: Studia

Post autor: Motomaniak »

Trzeba pomyśleć jakie kierunki studiów będa najbardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 , jest teraz bardzo opłacalny. Sporo ludzi po nim szukają do pracy .
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 192
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:27

Re: Studia

Post autor: Bodzio12 »

Moim zdaniem warto jest się wybrać na kierunek pedagogika. Według mnie jest to przyszłościowy kierunek. Poczytajcie o tym na stronie https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ Myślę że na tej uczelni znajdziecie coś dla siebie bo kierunków jest dużo. Polecam sprawdzić.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Studia

Post autor: kapar13 »

Wybór studiów, to bez wątpienia jeden z tych elementów, który stawia przed Tobą ogromne wyzwanie i motywuje do działania. To także pokaz własnej dojrzałości i świadomości siebie. Jeśli więc Twoją pasją jest dziennikarstwo i marzysz o tym, aby się w tym rozwinąć, polecam https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ czyli studia dziennikarstwo Warszawa, które nie tylko pozwolą Ci rozwinąć umiejętności, ale będą także motywacją do dalszego zdobywania wiedzy.
syćka

Re: Studia

Post autor: syćka »

a ja jestem na fizjoterapii, studiuje w Warszawie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. polecam jeśli szukacie dobrej szkoły z kierunkami medycznymi. Poziom jest dośc wysoki i nauki sporo ale zajęcia są tak ciekawe, ze nie wiadomo nawet kiedy ten czas leci :)
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:57

Re: Studia

Post autor: mamapiotra »

Wybierając kierunek studiów młodzi ludzie często kierują się zapotrzebowaniem na daną profesją jakie utrzymuje się na rynku... i bardzo dobrze, to jest dobry sposób myślenia. Wszystkim chyba wiadomo ,że zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest bardzo duże; po prostu taka jest tendencja rynkowa.Dział IT znajduje się chyba już w każdej nawet mniejszej firmie. Ta tendencja długo będzie dominującą na rynku pracy a nawet uważam ,że będzie się pogłębiać.
ODPOWIEDZ