Szkolenie BHP

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:39

Szkolenie BHP

Post autor: MartinBic »

Hej. Chce zorganizowac szkolenie BHP dla swoich pracownikow. Myslalem o szkolenie bhp Podobno sa najlepsi. Co sadzicie?
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Motorowa »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy staracie się zadbać o własny rozwój i szukacie czasami dla siebie jakiś dodatkowych szkoleń? Moim zdaniem warto, bo często zdarza się, że są one organizowane zupełnie za darmo. Na przykład na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/ znajdziecie bardzo fajne szkolenie pozwalające Wam zbudować pewność siebie. Organizuje je Firma Szkoleniowa Kar-Group. Czy ktoś z Was miał już nią kiedyś do czynienia?
Awatar użytkownika
Kazika
Posty: 122
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:37

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Kazika »

Zastanawiam się właśnie jaka firma zaoferowałaby nam najlepsze rozwiązania pod tym względem. Inni bardzo chwalą sobie kompleksowe usługi BUREAU VERITAS https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... srodowiska . Organizują między innymi szkolenia tematyczne oraz audyty behawioralne dotyczące kultury bezpieczeństwa w przemyśle. Właśnie to by nas najbardziej interesowało.
ążar

Re: Szkolenie BHP

Post autor: ążar »

Też rozglądałem się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się organizacją szkoleń BHP. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi https://szkolenia-bhp-krakow.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Szkolenie BHP

Post autor: kapar13 »

Niezwykle ważne w prowadzeniu każdego biznesu są szkolenia BHP Warszawa, które pozwolą na uzupełnienie wszelkiej wiedzy w tym zakresie, a także zapewnią zwiększoną świadomość i wiedzę w tym obszarze. Warto zatem inwestować w bardzo dobrze dopasowane działania w tym obszarze i wybierać najlepsze szkoły i szkolenia.
pęrter

Re: Szkolenie BHP

Post autor: pęrter »

Kontakt do porządnej firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń BHP jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.sebal-bhp.pl/ Jest to bardzo dobra firma z województwa śląskiego, która zajmuje się szkoleniami i usługami BHP.
Awatar użytkownika
sasiadka
Posty: 55
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:41

Re: Szkolenie BHP

Post autor: sasiadka »

Bardzo ważny jest także zakup wszystkich artykułów związanych z BHP. Myślę, że pracownikom przydać się mogą na przykład zatyczki do uszu: https://www.bhp-gabi.pl/k75,ochrona-slu ... -uszu.html . Polecam rozejrzeć się w ofercie tego sklepu internetowego.
Gośka

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Gośka »

Dobrze też wybrać odpowiednie miejsce na zorganizowanie takiego szkolenia dla pracowników. Warto tak wybrać, by była bogata baza noclegowa, by każdy mógł się przespać i miał komfort, w końcu często szkolenia branżowe trwają kilka dni. Kiedyś byłam na konferencji organizowanej w https://bristolbusko.pl/. Warto sprawdzić ich ofertę, było tam naprawdę super.
sęk

Re: Szkolenie BHP

Post autor: sęk »

Ja akurat z tematyką BHP pierwszy raz spotkałem się tutaj https://www.glovex.com.pl/ kiedy zaczynałem robić remont nowo kupionego mieszkania. Dowiedziałem się nie tylko co mogę a czego nie mogę robić ale dostałem garść porad które wykorzystałem podczas remontu. Polecam się zapoznać bo warto.
ODPOWIEDZ