Transport kolejowy

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2019, 9:27

Transport kolejowy

Post autor: Anka »

Cześć. Przymierzam się do założenia swojej własnej działalności. Jednak potrzebuję różnego towaru z Niemiec i Francji. Chciałabym zlecić firmie transportowej aby zajęła się dostarczeniem towarów. Czy moglibyście polecić mi jakieś zaufane firmy? W internecie znalazłam http://rras.pl/ . Macie jakieś opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
Witka
Posty: 28
Rejestracja: 15 sty 2019, 9:40

Re: Transport kolejowy

Post autor: Witka »

Jak najbardziej polecam firmę RRAS. Najlepiej zapoznaj się z ofertą ich usług: http://rras.pl/#uslugi . Korzystałam kiedyś z ich usług spedycyjnych, kiedy transportowałam towary do Chin. To bardzo profesjonalni ludzie.
Awatar użytkownika
Izunia
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2019, 8:51

Re: Transport kolejowy

Post autor: Izunia »

Anka pisze: ↑28 sty 2019, 9:38 Cześć. Przymierzam się do założenia swojej własnej działalności. Jednak potrzebuję różnego towaru z Niemiec i Francji. Chciałabym zlecić firmie transportowej aby zajęła się dostarczeniem towarów. Czy moglibyście polecić mi jakieś zaufane firmy? W internecie znalazłam http://rras.pl/ . Macie jakieś opinie na jej temat?
Osobiście nie korzystałam ale mój bliski kolega tak. Bardzo zachwalał sobie współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 20
Rejestracja: 19 cze 2020, 9:13

Re: Transport kolejowy

Post autor: warne »

Dobrze wiedzieć, dzięki
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Transport kolejowy

Post autor: KasiaP »

Usługi transportowe warto powierzyć odpowiedniej firmie . Od siebie polecam Magemar https://magemar.com.pl/ bo to firma z dużym doświadczeniem - oferują transport drogą morską oraz lądową w sposób przemyslany i zorganizowany.
kórtis

Re: Transport kolejowy

Post autor: kórtis »

Jeżeli zajmujecie się transportem kolejowym to powinniście rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się świadczeniem usług dla kolei i budowaniem sieci trakcyjnych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://vetra.com.pl/ Jest to doświadczona firma, z którą warto nawiązać współpracę.
lębirn

Re: Transport kolejowy

Post autor: lębirn »

Jeżeli zajmujecie się transportem kolejowym to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.serwis-pojazdowszynowych.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się serwisowaniem pojazdów szynowych. Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
ODPOWIEDZ