za granica

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
serenka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2018, 10:17

za granica

Post autor: serenka »

Pracowaliscie kiedys za granica?
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 136
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:35

Re: za granica

Post autor: kasika »

BYłam pare razy na pracach sezonowych- głównie obróbka warzyw i owoców. Teraz chcę jechać do Holandii do pracy w ogrodnictwie. Z tej firmy https://www.beyondresources.pl/pl/ takie wyjazdy to fajna sprawa. Poza pieniędzmi poznaje się świetnych ludzi.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2019, 12:26

Re: za granica

Post autor: Saszka »

W czasie studiów raz. Też w ogrodnictwie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:30

Re: za granica

Post autor: kasiunia »

Moim zdaniem najważniejsze jest bezpieczeństwo , dlatego do pracy za granicą powinno się wyjeżdżać ze znajomymi albo za pośrednictwem licencjonowanych agencji.Jedną z takich agencji jest agencja pracy In Person - https://inperson.pl/ ,która załatwia wszystko co potrzebne wyjeżdżając do pracy.Zakwaterowanie i ubezpieczenie i oczywiście zatrudnienie - wszystko to można załatwić w tej agencji. pzdr
Awatar użytkownika
RemSiar
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:28

Re: za granica

Post autor: RemSiar »

Za granicą, zwłaszcza na wakacjach, potrzebne jest dodatkowe ubezpieczenie. Takie znajdziecie np. tutaj https://www.polisaturystyczna.pl/poradn ... -wycieczke . Wiele osób z tego korzysta i wszyscy są zadowoleni.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: za granica

Post autor: Motorowa »

Ja planuję taki wyjazd do pracy za granicę jeszcze w tym roku, nie jestem tylko do koca jeszcze pewna, na jakie państwo się zdecydować. Widziałam na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 0/austria/, że sporo atrakcyjnych ofert pracy można znaleźć na przykład w Austrii. Czy ktoś z Was miał okazję pracować właśnie w tym kraju? I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
monizka
Posty: 64
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:15

Re: za granica

Post autor: monizka »

Zgadzam się z zawartą wyżej wypowiedzią dotyczącą ubezpieczenia przy wyjedzie za granicę. Konieczne jest takie, które w razie jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia da nam pewność, że jesteśmy objęci kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Dlatego nie zawsze warto sugerować się ceną, bo ona nie zawsze jest ona najważniejsza. Posprawdzaj sobie różne oferty i dopiero się na coś zdecyduje. Z miejsc, które znam to możesz zerknąć na https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... rmowe.html. Link dotyczy konkretnej rzeczy, jednak jak zajrzysz przekonasz się, że możliwości ubezpieczeń jest sporo w zależności od kraju i typu jaki potrzebujesz.
ODPOWIEDZ