Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
MichałM40
Posty: 121
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:58

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: MichałM40 »

Podpowiem Wam, że ciekawą opcją w dzisiejszych czasach może być wysłanie Waszych maluchów do anglojęzycznej podstawówki. Świat jest tak bardzo zglobalizowany, że możecie na tym bardzo korzystać. Powinniście zajrzeć do https://szkolaeuropejska.pl/ i zastanowić się, jak może to wyglądać w Waszym przypadku.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 15
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:49

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: mojrra »

Brzmi ciekawie
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: krzech »

Nie znam tej szkoły więc nie umiem powiedzieć czy jest dobra czy nie. Natomiast bardzo fajnie książki do nauki obcych jeżyków dostaniesz na https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Ja kupowałam tam do języka angielskiego i niemieciego i jestem bardzo z nich zadowolona
naukaniepójdziewlas

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: naukaniepójdziewlas »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to szkoła którą mogę polecić w Warszawie. Nauka języków jest bardzo ważna, tam kadra jest do tego świetnie przygotowana a lekcje są bardzo efektywne dla uczniów. Po zajęciach również organizowanych jest sporo zajęć dodatkowych na których też dzieci mogą się wiele nauczyć.

patelnie delimano forum
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Motorowa »

A skoro już mowa o języku angielskim i dzieciach, to czy posyłacie Wasze pociechy gdzieś na dodatkowy angielski? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, że Szkoła Językowa ProfiLingua działająca od wielu lat na rynku takie właśnie kursy dla najmłodszych organizuje. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Marwa »

Angielski już był dla mnie priorytetem za moich czasów, teraz uważam, że dzieci powinny znać go niemal idealnie, uczyć się od najmłodszych lat. Dlatego też zapisałam córkę do Te Vizji w Warszawie. Z angielskim radzi sobie bardzo dobrze, próbuje też nowych języków obcych, nie naciskam na żaden, niech wybierze sobie jakiś w którym dobrze będzie się czuć. Teraz zajęcia są online, no ale mam wrażenie, że w niczym to nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ