dealer samochodowy Poznań

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
meriss
Posty: 50
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:37

dealer samochodowy Poznań

Post autor: meriss »

Godny polecenia salon samochodowy w Poznaniu? Chcę kupić auto na kredyt.
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: ukaja »

Ja znajomych pytałam gdzie najlepiej się udać jeśli o salon chodzi i polecono mi https://krotoskicichyprzezmierowo.pl/pl , w Przeźmierowie dokładnie. Kolega wcześniej chwalił, że był bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Mogę to potwierdzić. Widać, że ludzie z wiedzą, przygotowani na każde pytanie. Sprawy kredytowe, ubezpieczeniowe również można na miejscu załatwić. Samej marka Volkswagen też mówi za siebie.
Awatar użytkownika
Bond
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2019, 17:13

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: Bond »

Nie mogę polecić nikogo z Poznania, ale rewelacyjny salon jest we Wrocławiu - FORD GERMAZ www.germaz.pl. Pomimo tego, że jestem z północy, zawsze jeżdżę tam po auto. Mają dobre ceny detaliczne i oferują korzystne leasingi. Poza tym Ford jak do tej pory był niezawodny
Mułka

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: Mułka »

Jeżeli jednak będziecie też szukali pomocy w zakresie wyboru wymarzonego auta w Rzeszowie to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na salon Auto Res http://www.auto-res.pl/ w którym zdecydowanie nie brakuje świetnych modeli i topowych marek jak Fiat Hyundai, Alfa Romeo, czy również Jeep. Jednocześnie też ciekawe zestawienie modeli używanych nie ograniczając się tylko do takich aut. Myślę, że na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :)

różaniec maryjny
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: Motorowa »

A czy ktoś z Was zastanawia się morze nad zakupem jakiegoś nowego modelu Seata? Ja ostatnio czytałam sobie o tych samochodach i o ich wyposażeniu na stronie internetowej http://seat4x4.pl i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie bardzo duże wrażenie. Niektóre Seaty są naprawdę świetnie wyposażone, a takie gadżety mogą znacznie podnieść komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Może ktoś z Was ma już Seata i mógłby podzielić się opinią na jego temat?
justyśka

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: justyśka »

Jeśli ktoś planuje zakup jeepa, to warto też od razu kupić do niego potrzebne rzeczy, akcesoria. Na przykład maty wyciszające do jeep - https://www.bitmat.pl/wyciszenie-samochodu-jeep, one bardzo mocno poprawiają komfort jazdy takim samochodem więc myślę że warto zainwestować w coś takiego :)
pawełek

Re: dealer samochodowy Poznań

Post autor: pawełek »

Kobieca agencja detektywistyczna, która oferuje szeroki zakres usług dla nabywców spersonalizowanych i biznesowych światłowód Kielce. Zajmujemy się poradą w sprawach rozwodowych, handlowych i finansowych. Zbieramy różnorakie informacje i dowody, sprawdzamy przeszłość spółek i osób, dokonujemy ich weryfikacji. Zapraszamy po szczegóły na stronę!
ODPOWIEDZ