Jazdy doszkalające

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
gina
Posty: 74
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:52

Jazdy doszkalające

Post autor: gina »

Szukam dobrej szkoły jazdy z Łodzi, gdzie zrobię jazdy doszkalające bo kilka lat nie jeździłam samochodem, a chcę do tego wrócić. Jak myślicie, czy w auto szkole Pałgan http://palgan.pl/ organizują takie dodatkowe kursy? Zależy mi na sprawdzonym miejscu.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 60
Rejestracja: 15 maja 2020, 17:14

Re: Jazdy doszkalające

Post autor: grann »

Niestety nie pomogę, a jaką maja opinię na google?
Pajączek546

Re: Jazdy doszkalające

Post autor: Pajączek546 »

gina pisze: ↑18 mar 2019, 15:06 Szukam dobrej szkoły jazdy z Łodzi, gdzie zrobię jazdy doszkalające bo kilka lat nie jeździłam samochodem, a chcę do tego wrócić. Jak myślicie, czy w auto szkole Pałgan http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/ organizują takie dodatkowe kursy? Zależy mi na sprawdzonym miejscu.
Teraz chyba każda szkoła oferuje coś takiego. Warto się zapisać na kurs i poświęcić temu czas. Naprawdę polecam, bo i w pracy to się przyda.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Jazdy doszkalające

Post autor: kapar13 »

Prowadzenie szkoły jazdy wymaga przede wszystkim postawienia na konkretne sprzęty, które w znacznym stopniu ułatwią działania w sferze pracy z kursantem. Dobre w tym wypadku są bariery drogowe od https://zped.com.pl/kategoria-produktu/bariery-drogowe/ którymi można wyznaczać trasę w danym obszarze i rozwijać umiejętność dokładnej jazdy.
ODPOWIEDZ