Magazyny

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
Motofan
Posty: 79
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:28

Magazyny

Post autor: Motofan »

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Magazyny

Post autor: dankatargerjan »

Wyposażenie magazynu może wydawać się czymś banalnym, ale wcale tak nie jest. Regały nie powinny być z przypadku, ponieważ będą często przechowywały ciężkie towar Polecam zerknąć tutaj https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html. Dodatkowo przydadzą się różnego rodzaju wózki, którymi będzie można przewozić różne rzeczy
Awatar użytkownika
pasiak
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:53

Re: Magazyny

Post autor: pasiak »

Jeśli chodzi o postawienie takiego magazynu to z pewnością musimy zastanowić się jaki sprzęt będzie nam do tego potrzebny. To bardzo ważne, gdyż dobry sprzęt bardzo ułatwia nam niektóre prace choćby na wysokościach. Dlatego też my wynajęliśmy takie podesty ruchome w tej firmie https://bozer.pl/bialystok-podesty-ruchome/ i dzięki nim prace szły bardzo sprawnie i szybko
Awatar użytkownika
motorpasja10
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2020, 18:13

Re: Magazyny

Post autor: motorpasja10 »

Jeśli planujesz wyposażyć magazyn to musisz mieć pewność, że regały magazynowe będą wytrzymywać każde obciążenie. Do takich zastosowań w magazynie, to regały magazynowe od https://www.unimont.pl będą świetnym rozwiązaniem. Regularne przeglądy i masz zestaw na dłuuugie lata!
Awatar użytkownika
mefis
Posty: 58
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:21

Re: Magazyny

Post autor: mefis »

Jeśli planujecie postawić magazyn, to na pewno tutaj http://www.plytbud.pl warto sobie zerknąć i poczytać co oferuje ta firma. Ma na swoim koncie wiele obiektów wielkopowierzchniowych. Najlepiej do nich zadzwonić o omówić szczegółowo temat. Magazyn musi być dopasowany do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
motomyszy
Posty: 33
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:37

Re: Magazyny

Post autor: motomyszy »

Magazyny do wynajęcia przeżywają obecnie spory rozkwit, magazynowanie w Warszawie to ogromny rynek dla wielu firm z różnych branż. Firmy oczekują kompleksowej usług wraz z ochroną mienia, transportem oraz zasobami ludzkimi. To tak naprawdę kompleksowe zadanie logistyczno-magazynowe, klient może za to skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Magazyny

Post autor: dankatargerjan »

:D
Awatar użytkownika
magical
Posty: 322
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Magazyny

Post autor: magical »

A jak duży jest teren wokół magazynu? Pytam, bo możesz też zadbać o to, żeby zagospodarować taki teren, by stał się miejscem przyjaznym Twoim pracownikom. Zerknij na te propozycje małej architektury miejskiej: https://konarch.pl/kategoria/kosze-na-s ... ne-parkowe , którą możesz śmiało wykorzystać do tego celu.
Awatar użytkownika
Doubler
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Magazyny

Post autor: Doubler »

W dzisiejszych czasach warto zadbać też o bezpieczeństwo i higienę pracowników. U siebie mamy pojemniki medyczne które sprawdzają się idealnie.
Awatar użytkownika
obidas33
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:08

Re: Magazyny

Post autor: obidas33 »

Słuchajcie, a co sądzicie o takim rozwiązaniu jak namiot magazynowy?


____________________
spedycja międzynarodowa
Awatar użytkownika
dobrawa
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2020, 16:22

Re: Magazyny

Post autor: dobrawa »

Jeśli chcecie zapewnić bezpieczeństwo pracy w magazynie to skorzystajcie z tej oferty https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Są ta regały metalowe z półkami, zabezpieczone przed działaniem rdzy. Dzięki nim zyskujecie dodatkowe miejsce w magazynie, a towar jest prawidłowo przechowywany.
ODPOWIEDZ