powłoka ceramiczna

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 42
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:03

powłoka ceramiczna

Post autor: tadeusz »

Szukałem informacji na temat powłoki ceramicznej na auto. Znalazłem portal motoryzacyjny na którym było sporo informacji na ten temat. Z tego co przeczytałem to dobre rozwiązanie, powala zabezpieczyć auto przed ewentualnymi rysami. Co o tym sądzicie? Dobry pomysł?
Awatar użytkownika
pochodna_stycznych
Posty: 58
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:58

Re: powłoka ceramiczna

Post autor: pochodna_stycznych »

Powiem wam, że ja nie tak dawno właśnie w końcu zdałam prawo jazdy i dosyć długo zajęło mi znalezienie dla siebie odpowiedniego samochodu. Chciałabym by to było coś małego i przede wszystkim ekonomicznego bo nie ma co ukrywać, ale niestety utrzymanie samochodu teraz sporo kosztuje. Ogólnie mąż pomógł mi wybrać bardzo porządne auto i postanowiłam zdecydować się też na oklejanie samochodów białystok , dlatego wybrałam jednak firmę GingerGarage, którą poleciła mi nie tak dawno moja przyjaciółka z pracy. Widziałam, że mają oni też dosyć dużą ofertę, ponieważ między innymi nakładają oni też powłoki ceramiczne, zajmują się również pielęgnacją wnętrz. Jeśli chodzi o oklejanie samochodu to faktycznie firma bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy, wszystko odbyło się bardzo sprawnie i w dosyć niedługim czasie także szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania, tym bardziej, że efekt przeszedł po prostu moje najśmielsze oczekiwania, dodatkowo widać też, że osoby tutaj pracujące mają wielkie doświadczenie, pracują oni również na nowoczesnych sprzętach, używają dobrej jakości środków czyszczących i przede wszystkim stale poszerzają swoją wiedzę uczęszczając na różnorodne kursy, więc jednak te usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Jeśli chodzi o koszty to też nie były one wcale wygórowane, więc jestem pewna, że gdy będzie jeszcze potrzeba to na pewno tutaj jeszcze wrócę, tym bardziej, że współpraca z nimi okazała się dla mnie naprawdę bardzo udana i owocna.
Justyna

Re: powłoka ceramiczna

Post autor: Justyna »

Nigdy nie kładłam dodatkowych powłok na swój samochód, ale tak się składa, że jutro odwiedzam swojego mechanika w aldzie - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-kalisz/. Mogę zapytać co o tym sądzi. Przyznam szczerze, że pierwszy raz o czymś takim słyszę. Jeżeli ta powłoka rzeczywiście działa, to chyba sama się skuszę.
ODPOWIEDZ