SUV czy crossover?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Tomb38

SUV czy crossover?

Post autor: Tomb38 »

Dzień dobry. Zamierzam sprawić sobie nowe auto. Samochód powinien być przestronny i dynamiczny, najlepiej o nieco sportowym charakterze. Jako entuzjasta podróży mam swoje wymagania;) Zwłaszcza, że zwykle wyruszam na wycieczki z partnerką i dwojgiem przyjaciół.
Oksi

Re: SUV czy crossover?

Post autor: Oksi »

Ja, będąc wielbicielką dalekich wycieczek zdecydowałam się na SUV-a (Volkswagena T-cross). Samochody tego typu uchodzą obecnie za synonim komfortu i wszechstronności. Czy słusznie. Zdecydowanie tak! Sprawdzają się nie tylko w trasie, na mieście też. Są pakowne i przestronne. Wiele atrakcyjnych modeli zostało objętych niedawno wyjątkowo korzystnym finansowaniem, zobacz: https://portalfinansowy.pl/2023/11/24/s ... ansowaniu/ . Osobiście skorzystałam z leasingu ze względu na elastyczność umowy oraz naprawdę przystępne raty.
Gość

Re: SUV czy crossover?

Post autor: Gość »

Osobiście to ja bym wybrał jedna auto SUV, takie jest bardziej wszechstronne, uniwersalne. A do niego dobre ubezpieczenia macie tutaj https://beesafe.pl/samochod/ więc zajrzyjcie na ich ofertę. Niskie składki to to co ich wyróżnia.
imprezka

Re: SUV czy crossover?

Post autor: imprezka »

Jesli crossover to teraz mega dobra oferte do konca lutego na xc40 na firme ma salon scandinavia auto - zobaczcie sobie sami https://scandinavia.volvocars-partner.p ... a-korzysc/ - 820 zl netto miesiecznie to naprawde niewiele za takiej klasy samochod
ODPOWIEDZ