Tanie ubezpieczenie OC

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
darek
Posty: 51
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:31

Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: darek »

Hej. Za niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC. Szukam czegoś nowego i tańszego. Polecicie coś?
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 96
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: wladek »

Wybór ubezpieczenia nie jest taki prosty. Trzeba przede wszystkim określić swoje oczekiwania względem zakresu ochrony. Ważną kwestią jest także cena. Od siebie mogę polecić Ci ten artykuł https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ Myślę, że dzięki temu, podjęcie decyzji, będzie o wiele łatwiejsze.
Awatar użytkownika
mer
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:33

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: mer »

Bardzo korzystne ubezpieczenie OC i AC znajdziesz tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ Sama ostatnio trafiłam tam na bardzo dobrą ofertę. Według ubezpieczenie nie powinno być jak najtańsze, Musi być przede wszystkim korzystne dla nas, kierowców. Ja nie wyobrażam sobie jazdy samochodem bez pakietu AC. Daje mi to duże poczucie bezpieczeństwa.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: Motorowa »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na temat ubezpieczenia nowego samochodu na stronie internetowej http://ekomoto.com.pl. Ogólnie na blogu tym można znaleźć również sporo innych artykułów na temat związane z motoryzacją. Jeśli więc lubicie sobie czasami na ten temat poczytać, to polecam Wam tam zajrzeć, powinno Was to zainteresować :)
jowiś

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: jowiś »

W pierwszej kolejności, to warto sobie zerknąć tutaj https://unilink.pl/porady/jak-sprawdzic ... -polisy-oc . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł na stronie Unilink. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji na temat ważności polisy OC. Dowiecie się tak jak sprawdzić do kiedy jest ważne.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: bylejaki »

W sumie już samo posiadanie dobrego ubezpieczenia OC jest czymś niezwykle ważnym i jak dla mnie poszukiwanie właściwej polisy to sprawa nadrzędna. Jestem również zdania, że jak czytałem niedawno w artykule https://kioskpolis.pl/audatex/ to niestety wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z istnienia systemu Audatex.
zała

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: zała »

Wydaje mi się, że polisa ubezpieczeniowa to nie to samo co ubezpieczenia.com wątpliwości w tej kwestii, a także w innych możecie rozwiać na tej stronie https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-t ... pieczenie/ . Tam też sprawdzić wysokość składki ubezpieczeniowej ile dowolnego ubezpieczyciela, co uważam za wygodnie.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: kadiff »

Ogólnie to powinniśmy się wszyscy cieszyć, że żyjemy w dobie internetu ponieważ są takie porównywarki ubezpieczeń OC/AC jak Voleto dzięki czemu każdy bez większych problemów znajdzie ofertę najlepszą dla siebie. Nie ma co decydować się na ubezpieczenie pierwsze z brzegu ponieważ w przyszłości można czegoś takiego żałować. Lepiej na spokojnie, z chłodną głową podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: bylejaki »

Na dobrą sprawę nigdy nie zastanawiałem się nad tym jak wygląda sprawa ubezpieczenia klasycznego samochodu. Właśnie dlatego znalazłem ciekawy artykuł https://magazynlbq.pl/ubezpieczenie-kla ... -wiedziec/ i jak najbardziej moim zdaniem tego typu wiedza jest czymś niezwykle ważnym.
Awatar użytkownika
maurycjusz97
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 4:25

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: maurycjusz97 »

Tanio OC na pewno kupicie w BeeSafe. A teraz dodatkowo można zaoszczędzić 200zł w formie zwrotu na konto. Bierzecie pierwszą, darmową pożyczkę w Vivus i automatycznie jest kod zniżkowy na OC https://www.vivus.pl/beesafe
galik

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: galik »

Typ i wiek pojazdu ma istotny wpływ na koszt ubezpieczenia. Jeśli chcesz obliczyć wysokość składki, skorzystaj z kalkulatora i porównywarki dostępnej na stronie internetowej https://inszury.pl/. To zajmie tylko kilka chwil, a bez trudu znajdziesz najlepsze ceny.
melesa

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: melesa »

Osobiście radzę sprawdzić gdzie kupić najtańsze OC samochodu za pomocą kalkulatora online bo jest tak, że różne towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne ceny. A nie ma sensu przepłacać jeśli jest możliwość znalezienie tańszej oferty
Awatar użytkownika
kamil
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:58

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: kamil »

Nie wiem czy pamiętacie też o możliwości skorzystania z samochodu zastępczego z oc sprawcy. Można o taki samochód wnioskować na przykład kiedy nasz samochód w wyniku takiej kolizji trafi do naprawy. Czytałem o tym na tej stronie https://zastepczy.org/tu/wiener-samocho ... pczy-z-oc/
sara4322

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: sara4322 »

Zerkajcie na stronę https://ubezpieczenia.walbrzych.pl/ , ponieważ możecie znaleźć tam zarówno ubezpieczenia OC, jak i AC, jeśli dodatkowo chcecie zadbać o zabezpieczenie swojego samochodu. Na podanej stronie oferty są atrakcyjne i konkurencyjne. Powinny być dla Was odpowiednie.
Kompas

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: Kompas »

Jednym z wyzwań zakupu ubezpieczeń online jest konieczność dokładnego zapoznania się z warunkami umowy. Platformy takie jak https://www.balcia.pl/pl/ starają się być transparentne, oferując szczegółowe opisy i wsparcie online, co pomaga klientom w zrozumieniu zakresu ochrony i uniknięciu nieporozumień.
luaksino

Re: Tanie ubezpieczenie OC

Post autor: luaksino »

Nie wiem czy "tanie" ale na pewno w korzystniej cenie ubezpieczenie znajdziesz w Trasti. U nich generalnie wszystko jest bardzo sprawnie załatwiane: wystarczy spojrzeć na ich politykę zgłaszania szkody https://www.site.trasti.pl/odszkodowania :) nie ma za co! :)
ODPOWIEDZ