Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
DanielIz

Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Post autor: DanielIz »

Cześć, czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego z jakich uszczelniaczy oraz klejów do samochodów używacie. Szukam wysokiej jakości rozwiązań, które są odporne na promieniowanie UV i jednocześnie będą wersją szybkoschnącą. Z góry dziękuję za pomoc!
KonradOz

Re: Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Post autor: KonradOz »

Odnośnie materiałów uszczelniających to sprawdź dinitrol 410 UV NF jednoskładnikowy poliuretanowy uczelniacz o dobrych parametrach technicznych i odporności na promieniowaniu UV. Warto zerknąć na ich stronę internetową i sprawdź konkretne rozwiązania, na pewno dopiero tak naprawdę przy testach bedziecie mogli ocenić ich skuteczność.
Honzik

Re: Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Post autor: Honzik »

Jak najbardziej w tym zakresie rozbudowaną ofertę posiada producent dinitrol, także jeśli szukasz klejów i uszczelniaczy dla motoryzacji to zajrzyj sobie na https://dinitrol.pl/kategoria-porduktu/ ... zelniajace u których bez problemów je znajdziecie jak dinitrol 425 UV ktory tez nadaje sie do szlifowania po zakonczeniu utwardzania.
Bugiel

Re: Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Post autor: Bugiel »

Liczy się zdecydowanie czystość składu i jednak bezpieczeństwo, aby nie pojawiły się zaraz ponowne pęknięcia, odkształcenia, czy że zaraz element odpadnie. Warto potestować i też sprawdzić nowe opcje, tym bardziej że dinitrol tutaj ma całkiem sporo środkó do sprawdzenia. Pozdrawiam
Ubbik

Re: Uszczelniacz i klej do elementów samochodowych

Post autor: Ubbik »

Na pewno jest sporo opcji w zakresie materiałów do wykonania uszczelnień i klejenia elementów w aucie. Przykładem jest dinitrol 501 FC to klej do szyb przednich, jednak przeznaczony jest dla osób juz z doświadczeniem w tego typu pracach aby efekt był w pełni zadowalający i bez obaw że szyba bedzie mogła się przemieścić przy szybkiej jeździe.
ODPOWIEDZ