«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
delka

«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy

Post autor: delka »

«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy
Co to jest barwienie folią?
Barwienie samochodu to metoda tuningu, w której nakłada się wielokolorowy film na szybę. Niektóre odmiany pozwalają na rysowanie na szkle. Przyciemniane samochody mają ciekawy design, ale dodatkowo mają duży stopień ochrony przed zniszczeniem. W praktyce można kupić bezbarwną folię, wtedy nie nastąpią zmiany wizualne, ale na szkle będzie dodatkowa warstwa ochronna. Coraz częściej stosuje się kolorowe opcje barwienia.
«Window Films» to idealne folie do samochodu, domu i firmy https://windowfilms.pl/search/?q=Daytona&send=Y&r=Y
Korzystanie z filmu jest najprostszym i najbardziej znanym sposobem dekoracji samochodu. Technologie wytwarzania materiału stały się znacznie wydajniejsze i trwalsze. Najtańsze opcje mogą służyć co najmniej 2 sezonom, pod warunkiem starannej eksploatacji. Folie wielowarstwowe są lepszej jakości, są sprzedawane w rolkach i trwają około 5 lat. Rynek jest tak obciążony ofertami różnych nisz cenowych, że możesz wybrać opcję na każdą kieszeń.
Ręczne przyciemnianie samochodu to długi proces, który wymaga staranności i dokładności, ale pozwoli zaoszczędzić znaczną kwotę na usługach stacji paliw.
Obrazek