Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Nułek

Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Post autor: Nułek »

Rozważam zakup auta na licytacji z USA i chciałbym zapytać Was, czy może macie w tym zakresie jakieś konkretne informacje i wskazówki dla mnie w tym zakresie. Będę wdzięczny za konkrety żeby później za to nie przepłacać i nadziać się na duże problemy przy naprawach, liczę na podpowiedzi !
Mogoł

Re: Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Post autor: Mogoł »

W tym zakresie myślę, że mogę polecić Wam abyście wzięli pod uwagę firmę Bid Cars bo specjalizującej się w imporcie samochodów z USA. Transakcja przebiegła pewnie i bezpiecznie, bez żadnego ryzyka. Służą doradztwem podczas licytacji i jedncoześnie pomaga w transporcie zakupionego samochodu już bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Wygodna opcja w tym zakresie
Eroń

Re: Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Post autor: Eroń »

Jeżeli zabieracie się za poszukiwaniem dobrego auta na licytacji to warto rozważyć poszukiwanie auta o którym zawsze marzyliście. Z pomocą przy tej całej transakcji przychodzi https://bid.cars/pl/ którzy mogą realnie pomóc w licytacji i przeprowadzeniu całego transportu do kraju. Dość dobry czas realizacji, na każdym etapie konkretna pomoc kupiony Ford Mustanga i jeszcze planuję może w przyszłości audi rs5 :)
Szołek

Re: Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Post autor: Szołek »

Interesujący temat, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że temat będzie nam się rozwijał bo rzeczywiście trochę się o tym mówi ale też cieżko trafić dobre okazje i też na firmę która fachowo od początku do konca pomoze i jednoczesnie ma dobre opinie klientow.
Leseń

Re: Zakup auta na licytacji Usa - wasze porady

Post autor: Leseń »

no tak można sobie mniej wiecej oszacować ile taki transport i pomoc kosztuje https://bid.cars/pl/shipping także lepiej sobie wszystko wczesniej sprawdzic i przemyslec czy na pewno bedzie to opłacalna opcja dla was. Ja do tej pory dwa razy kupowalem auto z licytacji za oceanem i jeszcze się na tym nie przejechałem zbyt duzymi kosztami.
ODPOWIEDZ