Który antywirus najlepszy?

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
juzyna
Posty: 173
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:35

Który antywirus najlepszy?

Post autor: juzyna »

Mam pytanie z jakiego antywirusa korzystacie? Możecie polecić coś skutecznego. Muszę się na coś zdecydować a nie mam pojęcia na podstawie czego dokonać wyboru.
Awatar użytkownika
aurelka
Posty: 64
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: aurelka »

Według mojego uznania antywirus o którym znajdziesz informacje na stronie https://gdata.pl/o-nas jest b bardzo dobru. Korzystam z niego dłuższy czas i nie mam żadnych powodów do narzekań. Skutecznie chroni moje dane przed atakami w sieci a na tym właśnie mi zależy . Zajrzyj sobie na stronę, może też się zdecydujesz. Zawsze możesz pobrać wersję próbną i sprawdzić.
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: robix »

Nie ma jednego najlepszego rozwiązania, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Należy bowiem wybierać program dopasowany do swoich potrzeb i oczywiście swojego budżetu. Ważne jest bowiem to, aby dobrze zabezpieczyć swój sprzęt. Tutaj https://bitdefender.pl/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele różnych propozycji.
aśka

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: aśka »

ja mam jakiś darmowy :D Ale znalazłam tez jakieś solidne już na sklepie https://teamnet-software.pl/ i widze ze sa godne uwagi jak poczytałam trochę o właściwościach
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: palczaki »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://gdata.pl/jaki-program-antywirusowy-na-telefon
Awatar użytkownika
kamil
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:58

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: kamil »

Też mam dobry antywirus ale postarałem się jeszcze o bezpieczny komunikator https://praktycznyblog.pl/na-co-zwrocic ... rnetowego/ , który jest w stanie zapobiegać wyciekom informacji poprzez sprawdzanie, czy urządzenie jest podsłuchiwane, a jeśli wykryje potencjalne zagrożenie, blokuje obce oprogramowanie.
ODPOWIEDZ