Malowanie linii na magazynie

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
MichałM40
Posty: 121
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:58

Malowanie linii na magazynie

Post autor: MichałM40 »

Jeśli jesteście odpowiedzialni za magazyn, to na pewno macie świadomość, że musicie koniecznie zachować wszelkie standardy BHP. Właśnie dlatego warto skontaktować się z http://malowanielinii.com/ i w ten sposób zorganizować tego typu kwestie.

google spotify web player
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Motorowa »

A skoro już o magazynach mowa, to skąd bierzecie palety euro na Wasz magazyn? Gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja widziałam ostatnio, że w firmie SAS GROUP, będącej jednym z największych producentów takich europalet w Europie, można je zamawiać w ilościach hurtowych. Czy ktoś z Was miał z ta firmą do czynienia?
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: palczaki »

Na tej stronie www jest napisane na ten temat co i jak http://miejscapaletowe.pl/
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:04

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Arnie »

O kwestie BHP trzeba zadbać jak najszybciej i dostosować właśnie te linie do tego jak będziecie pracować, jak urządzony będzie magazyn. Dla operatorów wózków widłowych będą one bardzo istotne. Macie już też załatwione wózki? Koniecznie sprawdźcie sobie firmę Gizo, mają wiele oddziałów w całej Polsce. Solidny sprzęt, serwis bardzo dobrze się sprawdza, mi naprawili sprzęt w jeden dzień. Przy magazynie na pewno ich pomoc się przyda.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 95
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:14

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Marek22 »

w magazynach czy halach produkcyjnych świetnie się sprawdzają nowoczesne rozwiązania w dziedzinie transportu wewnętrznego i logistyki. Jak jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć coś konkretnego to zapraszam na stronę lean-tech.pl Ta firma jest liderem w tej branży
MirekŻ

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: MirekŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy, która oferuję sprzedaż materiałów maskujących. Takie elementy są bardzo przydatne i pozwalają na precyzyjne malowanie różnych elementów. Mój znajomy jakiś czas temu polecił mi firmę http://www.lapena.pl/caplugs, która takie elementy oferuję. Zdążyłem zamówić już kilka dostaw i powiem wam, że jestem zadowolony bo przychodzą do mnie naprawdę trwałe i wytrzymałe elementy w bardzo przystępnych cenach.
Gregor

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Gregor »

W tym wypadku warto, jest sprawdzić malowanie proszkowe zalety https://www.lakierujemyproszkowo.pl/blo ... roszkowego . Niesie to ze sobą wiele zalet. Jest to metoda malowania, której wykorzystanie przynosi nie tylko świetne efekty wizualne, ale też idzie w parze z wysoką jakością i odpornością, co pozwala cieszyć się idealną powierzchnią przez wiele lat.
ODPOWIEDZ